Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt. Eddig meg sem fordult a fejemben, hogy probléma van, a következő dolgok megvoltak:

- már lassan együtt élünk

- bújik hozzám, igényli a közelségem (elalváskor is)

- igényli a minél több nyelves csókot

- gondoskodó

- együtt akarja/akarjuk tölteni az ünnepeket

- tervezzük a jövőt, mi lesz velünk 1 év múlva, sok év múlva; rengeteg tervünk van a következő évre is

- bemutattuk egymást a szüleinknek

Tehát egy percig sem érzem azt, hogy nem vagyok fontos neki. Viszont egy beszélgetés alkalmával kiderült, hogy ő még(!) nem szerelmes, nem szeret, nem nagyon tudja mit érez. Ez számomra a teljes ellentéte annak, amit érzek tőle. Hozzá kell még azt tenni, hogy eddig mindenki megcsalta korábban, tehát nehezen bízik.

Nagyon csalódott vagyok, mert teljesen mást mond, mint ahogy viselkedik. Tényleg van olyan ember, akinek ennyire sok idő kell az érzelmek kialakulásához? Lehet ebből hosszú távú kapcsolat?


2021. dec. 21. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Vagy az is lehet még nem mer bízni a szívében
2021. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen, én is ilyen vagyok. Az elején kedvelem, azért viselkedek így vele, őt választottam. Viszont kell az idő, hogy megtudjak bizní benne teljesen, nem fogom csak úgy odaadni valakinek magam ilyen hamar. Sokan képesek erre, nem az érzelmek irányítják őket, képesek racionálisan dönteni adott helyzetekben. Nincs ezzel semmi gond, nem kell aggódnod!
2021. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanez volt a párommal a kapcsolatunk elején. Hónapokig azt mondta, ő nem szerelemes, de teljesen úgy viselkedett, mintha az lenne. Talán a negyedik hónap környékén mondta ki először, hogy Szeretlek. Már több, mint öt éve együtt vagyunk, tavaly árulta el, hogy első pillanattól kezdve szerelmes volt, de "így védte magát".
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első komolyabb kapcsolatom. Jó volt vele, kedveltem, de nem voltam különösebben szerelmes, nem vesztem meg érte, nem ábrándoztam róla amikor nem voltunk együtt, és snem is mondtam neki egyszer sem, hogy "szeretlek" (én ilyet csak nagyon erős érzelmek esetén mondok). Úgy gondoltam, kb. ennyi egy kapcsolat, végül is jó ez így, mi is elkezdtünk jövőt tervezgetni, stb. Később láttam, hogy ez nagy hiba volt. Ha még nem alakultak ki bennem az érzelmek, ha még idő kell, akkor ez még nem egy komoly dolog, addig nem szabad jövőt tervezgetni, mások (szülők) felé komoly szándékot jelezni, stb.

Egyébként fél év után vége is lett, olyan világnézeti különbségek miatt, amik felett már az elején sem lett volna szabad átsiklatnom.

Szóval nem vagyok benne biztos, hogy barátnőd helyesen áll a dolgokhoz. Gyakorlatilag bármikor megérhet neki a gondolat, hogy ő mégiscsak keresne inkább olyasvalakit, aki felé megvannak az erős és határozott érzelmek, te pedig ott leszel pofára esve a terveiddel.

2021. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két hónap alatt azért kialakult valami érzelem, vagy már nem lenne veled. Gyanítom, hogy ő maga sem tudja, hogy mit érez. Ne gondold túl, nem a szavak döntenek, hanem a viselkedése és amit éreztet
2021. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet cuki mesékkel nyakon önteni a dolgot, de ez jellemzően arról szól, hogy téged talált, te tűnsz ideálisnak, de valami nincs meg. Általában így csak tartalékként tartják az embereket és amint jobb kerül a képbe, aki megmozgatja az ösztönöket, a régi megy a levesbe.


(Bár, ez a gyk. Mivel most egy nő mondta ezt, záporozni fognak az idealizáló válaszok. Ha férfi mondta volna, már mindenki szidná, hogy csak dugni akar.)

2021. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!