Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elválnátok ha kiderülne,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok ha kiderülne,hogy a férjetek évekkel ezelőtt össze szűrte a levet a mostohatestvérével?

Figyelt kérdés

Teljesen véletlenül tudtam meg, hogy korábban a férjemnek viszonya volt a mostohatestvérével, nem vérszerinti.

A viszonyuk több mint tíz évvel ez előtt kezdődött állítása szerint szerelmesek lettek egymásba.

Néhány évig tartott és még a megismerkedésünk előtt vége lett.

Sosem tekintette testvérnek a lányt, az ismeretségük az előtti, hogy a szülők bemutatták volna egymásnak őket.

De maga a viszonyuk már akkor kezdődött mikor a szülők össze költöztek és a lány is ment az édesanyjával.

A mostohatestvérének is van férje, gyermekei ahogy nekünk is.

Ha kitálalnék lehet másik vagy másik két kapcsolatot is szétszednék.

Abban se vagyok biztos,hogy hihetek e neki, hogy már nem nagyon beszélnek a köszöntéseket leszámítva, vagy ha nagy ritkán össze futnak.


2021. dec. 21. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért kéne elválni emiatt? Nem rokonok és nem is kisgyermekként lettek "testvérek". Sőt, ezek szerint alig tartják a kapcsolatot. Őszintén nem látom azt, amin meg kéne botránkozni.
2021. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Istenem de nő vagy. Hú tönkre lehet tenni valamit deizgi 🤦🏻‍♂️
2021. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy randim gizi a szomszédból vagy a mostohatestvére ő.


Nem vér szerinti rokonok és ha olyan nagy lamúr lett volna te soha nem jössz a képbe.

2021. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem látom a problémát.

Nem vér szerinti testvérek. Amellett az elméleted alapján bármelyik exével tarthatja a kapcsolatot, ezért dobni kellene...

2021. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért akarsz családokat tönkre tenni mert anno együtt volt 2 idegen? Azta....😅🤣 egy kicsit betegesen féltékeny vagy
2021. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a probléma?

Évekkel ezelőtt vége lett, nem voltak testvérek.

Én nem is értem ebben hol a probléma..

2021. dec. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!