Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, hogy szerelmes vagyok a mostohatestvérembe?

Figyelt kérdés
Anyukám 10 éve hozzáment a mostohahúgom apukájához. A húgom most 17 éves gimnazista, én pedig 19 éves főiskolás. Jó a kapcsolatom a húgommal, de vettem észre magamon, hogy máshogy nézek rá. Nagyon szép lány lett és elkezdett megmozgatni, mint nő. Amikor más fiúkról beszél nekem féltékenynek érzem magam és nem tudom miért van ez. Az biztos, hogy a tesóm nem így tekint rám. Félek bevallani a dolgot is és megőrülök lassan ebbe. Mit csinálhatnék?
2015. febr. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő csak mostohatesó! Csapassad nyugodtan, adjál neki!
2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálkozz szép óvatosan lassan
2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nappalhugom ejjel dugom ne sajnald :D
2015. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fényember ***** válasza:

kérdezd Mr.Nobody-t (ez egy film ha nem tudnád amiben hasonló van)

Amúgy meg hogyha a lány nem így van ezzel akkor felejtsd el és erőszakold rá magad hogy csak testvérként gondolj rá mert ha bevallod és ő ilyen téren semlegesen érez irántad elrontod a kapcsolatotokat totálisan...inkább tekintsd a testvéredként és ne féltékenykedj...keress magadnak egy olyan lányt aki nem azért szeret mert veled nőtt fel..:)

2015. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Finoman, ha a helyzet úgy hozza, pl. egy csini ruhát vesz fel, akkor dicsérheted a külsejét, azt se bánd különösebben ha kiszúrja hogy megbámulod, vagy akár azt is hogy ettől zavarba jössz. Mondhatod hogy azért, mert nagyon vonzó a külseje. Ha meg mondjuk arra kerülne a sor, hogy neked szegezi a kérdést, hogy mit érzel iránta, még nyugodtan azt is mondhatod hogy tetszik Neked (ezzel nem adod ki nagyon magad, nem azt mondod ezzel hogy halálosan bele vagy zúgva, férfi ember simán bevallhatja, hogy ha környezetében kellemes megjelenésű csajt lát, akkor az tetszik neki). Ebből venné hogy mi az ábra, ha távolságtartóbb lesz, akkor a témát tovább ne feszegesd.
2015. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!