Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom nem akar karanténba vonulni velem, ha ő is beteg?

Figyelt kérdés
A hétvégén együtt voltam a barátommal shoppingolni (3 hónapja vagyunk együtt), de utána én nagyon rosszul lettem. Kiderült, hogy covidos vagyok. Kérdeztem a barátomat is, hogy ő hogy van, azt mondta jól, csak fáj a feje meg köhög. Ma csinált tesztet és halványan pozitív lett neki. Pedig mindketten be vagyunk oltva. Mondtam neki, hogy inkább pihenjen akkor ő is és hogy vonuljon karanténba velem, legalább én se leszek egyedül (egyedül lakok), meg ellennénk, pihennénk, filmeznénk, gamelnénk, stb. Azt mondta átgondolja, még kitalálja hogy legyen, de dolgoznia kellene… Csak nekem furcsa ez hogy inkább dolgozna covid gyanúsan, minthogy velem pihenjen karanténban?
2021. dec. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elég felelőtlen döntés lenne dolgozni, meg amúgy is mindjárt karácsony, szóval mindjárt jönnek a szabadnapok…


Fontos lenne tudni amúgy, hogy milyen területen dolgozik. Hogy van e lehetősége táppénzre vagy betegszabadságra elmenni vagy esetleg kimaradna neki a kereset…

2021. dec. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális és felelőtlen dolog részéről.
2021. dec. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Ez borzalom a te féltékenykedésed.

Mert te nem az egészségét félted, hanem csak szeretnéd hogy az ellenőrzésed alatt legyen mindíg.

2021. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Covidosan dolgozni. Gratulálok! Sok hülye miatt sose lesz ennek vége.

Mi már itthon dekkolunk 6 napja mert a nagyobbik gyerek covidos. Az egész családra vonatkozik a karantén. Karácsonykor is. Mit nem lehet ezen felfogni?

2021. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Undorító dolog, nálam teljesen elvágná magát, hogy potenciálisan akár embert is öl ezzel, minthogy a párjával legyen szutyok 10 napig.
2021. dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teszt halványsága nem sokat jelent, az kb 100% hogy pozitív, főleg így hog Te is fertőzött vagy.
2021. dec. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!