Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában mely típusú férfiakb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mely típusú férfiakból lesznek bántalmazók?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt, hogy egy nő azért kerül bele egy bántalmazó kapcsolatba, mivel a külseje alapján választ magának társat..ergó csak jóképű férfiak lehetnek bántalmazók. (Már ha jól értettem persze).


De szerintem ez a egész komplexebb ennél, ezért tettem fel a kérdést.


A) Olyan férfi, aki viszonylag jóképű, kevésbé vagy egyáltalán nem bántottak az iskolában (bár ez nem biztos) és nagyon úgy soha nem volt gondja párkeresés szempontjából. Mivel általában sikere van, nem görcsöl rá a barátnő témára.


B) Olyan férfi, aki kevésbé jóképű, lehetséges hogy (de nem biztos) általában valamilyen szintem bántották a suliban, és általában szerencsétlen párkeresés szempontjából. Ezáltal előfordulhat ugye, hogy kétségbeesetten akar barátnőt.



2021. dec. 24. 12:47
A kérdező szavazást indított:
A
B
Egyéb, kifejtem
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azokból, akiknek valamilyen szintű személyiségzavara van, nem ismeri az ember-ember közötti határokat, stb. Ez környezeti hatás, a családi háttérrel jön, nem függ össze a külsővel.
2021. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

Férfi válaszolók az A-ra szavaznak, nők pedig a B-re!

Gondolj bele ,nekünk férfiaknak az A konkurencia!

A nőknek a B csak másodrendű(nem rossz értelemben)!

2021. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként az 1. jól írja!
2021. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem függ össze. Olyan opció is lehet, hogy otthon bántalmazzák, ő meg másokon éli ki ezt az iskolában (bully) aztán később a kapcsolataiban is folytatja.


Csak azért mert valaki szerencsétlen, még nem feltétlenül lesz bántalmazó. Én is szerencsétlen vagyok társkeresésben, mégsem bántalmaznék senkit.

2021. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1,4


Igazatok lehet, csak én egy olyan férfit se láttam, halottam nőket kritizálni, aki sikeres volt náluk.

Úgy vettem észre, hogy mindig olyanok kritizálnak, esetleg lesznek bántalmazók, akik szerencsétlenek eme területen.


Én az nem írtam, hogy aki szerencsétlen társkeresésben, az mind bántalmazó lesz, lásd Ted Bundy (bár ő inkább gyilkos volt).


Tény, hogy annyira nem függ a külsőtől, csak próbáltam a kérdésben kicsit konkretizálni.

2021. dec. 24. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ted Bundy külsőre és természetre megnyerőnek tűnt, különben esélye sem lett volna annyi nő közelébe kerülnie. Sokszor azok az emberek tudnak a legnagyobb patkányok lenni akikről nem is gondolnád.
2021. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Otthon látott mintától jobban függ, mint attól, hogy ki milyen arccal született.


Egyébiránt én helyes/jóképű vagyok, de (függetlenül az arcomtól) az általános iskolában 8 éven keresztül kiközösített voltam, mert szegény/csóró gyerek voltam. Sznob suliba jártam, és utálom azóta is a sznob dolgokat.


De attól, hogy kirekesztettek nem lettem szerencsétlen. Gimnáziumra nem ilyen közösségbe kerültem, hanem olyanba, ahol nem a pénz számít. Ott szépen fejlesztettem a személyiségemet és a lányoknál is próbálkoztam. Persze az elején bénáztam elég sokat. Főleg 9dikben.

Aztán a maradék három évben is volt sok bénázásom :D

De egyre ügyesebben csináltam.


Lényeg, hogy nem lettem bántalmazó fél.

Boldog párkapcsolatban élek.


25F

2021. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne bármi összefüggés aközött, hogy valaki hogy néz ki, és aközött, hogy milyen agresszív. Ez olyan baromság féle, minthogy a cipőméretedből számolható ki a farokméreted.
2021. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

8. igazad van!

Én a szavazásra értettem!

2021. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Amelyiknek felborult a hormonrendszere, kikezeletlen magas vérnyomásban szenved, cukorbeteg, deviáns szexuális vágyai vannak(szadista), otthon ezt látta, egyben utálta az anyját.
2021. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!