Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni a párommal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni a párommal ha ingadozik a hangulata?

Figyelt kérdés
Sokszor voltam igaz féltékeny a kapcsolat elején. De előtte is ilyen volt a párom. Ezt mondta is. Hangulat ingadozásai vannak, van amikor semmi nem teszi boldoggá, nem is tudom mivel tehetem azzá, mintha nem igényelné, hogy csókoljam vagy szeressem. Mondta, hogy nem boldog. Már teljesen ki vagyok ettől. Ő a nő. Hiába teszek meg bármit úgy érzem, ha ő nem nyitott. De szeretnék segítséget kérni, hogy mit tudok tenni a hangulat ingadozásokkal. Van, hogy sír, nem lehet vele beszélni.
2021. dec. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a szitu. Semmit sem tudsz vele tenni, neki kellene lezárnia azokat a dolgokat amik miatt ezek vannak. Pl egy jó pszichológus, vagy kineziológus tud segíteni rajta. Vagy rá veszed hogy menjen el, vagy benne maradsz ebben.
2021. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én akkor voltam ilyen, mikor csaltam az exemet. Nem miatta volt a hangulatingadozás. Hanem a másik miatt. Lehet nálatok is ez van.
2021. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon extrém módon van ez, akkor lehet, hogy bipoláris személyiségzavarral kűzd, ami nagyon meg tudja nehezíteni az együttélést egy emberrel. Én személy szerint nem jönnék össze/maradnék együtt ilyen emberrel.
2021. dec. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyire gyakori? PMS is lehet, ha menstruáció előtt pár nappal jelenkezik.


Valószínűleg a legjobb, ha hagyod. Nem kell rászni, tartsd tiszteletben a személyes terét ilyenkor, főzz neki teát és szerezz egy kevés csokit.

2021. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Naponta szinte. Bármit csinálok nem jó, boldogtalan.
2021. dec. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!