Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemtől nem kaptam semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemtől nem kaptam semmit sem karácsonyra, pedig én vettem neki ajándékot. Most nem állunk szóba egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 21:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
94%

Mi megbeszéltük, hogy nincs ajándék, maximum egy csoki. Nem az ajándék a Karácsony lényege.


Nálatok mi volt (vagy nem volt) megbeszélve?

2021. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
96%

Esetleg korábban volt szó arról hogy ne vegyetek egymásnak semmit, vagy félreértett valamit? Vagy mit mondott miért?

Amúgy mi a legelső karácsonyunkon vettünk /készítettünk egymásnak egy kis ajándékot de aztán megbeszéltük a következő karácsony előtt , hogy nem veszünk egymásnak. Emlékszem először aggódott a férjem, hogy én majd mégis veszek neki, ő meg ott áll üres kézzel, de persze én tartottam magam a megállapodásunkhoz és azóta is is így van. A gyerekek, nagyszülők kapnak tőlünk ajándékot, de mi egymásnak nem adunk semmit.

2021. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
34%

A 13-as az egyetlen értelmes aki ideírt.


5 éves szinten van itt mindenki a kérdezővel együtt?


Konkrétan 22 éves koromra eljutottam odáig, hogy nem tartottam igényt semmilyen ajándékra, mert megvolt mindenem ami számomra fontos volt. Ezért a családnak is meg barátnőnek is megmondtam, hogy még véletlenül se vegyen SEMMIT, mert felesleges. Ami kell, azt megveszem évközben és ennyi.


Apró dolgok beleférnek, de nektek erről szól az élet? Ajándék meg pénzköltés meg lenyűgözni a szomszédot? Nem kaptál semmit, ennyi. Mit kell ezen problémázni? Áruld már el, mi az a rohadt fontos dolog ami miatt így nem teljes már az életed... Mit vesztettél?


A gesztus meg illik... Ha valaki mások elvárásai szerint éli az életét, a saját dolga, de szerintem 10 éves szint ez a nem kaptam semmit karácsonyra, de bezzeg én vettem neki...

2021. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
75%
#15. Nem a társadalmi elvárás, hanem a megbecsülés! Nem kell több 10 ezer Ft-os ajándék. Apróság is megteszi. A lényeg az, hogy szívből jöjjön. Lehet egy kulcstartó, egy bögre. Mit vesztett a kérdező? A gondolat, hogy már nem fontos!
2021. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
12%
Van valakije.
2021. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
41%

15


Szóval apró totál jelentéktelen dolgokat kell hogy kapj azért, hogy te fontosnak érezd magad? Eléggé önértékelési problémáid vannak, fordulj pszichológushoz!


Én kulcstartó meg bögre nélkül is tudom hogy fontos vagyok a páromnak, mert 1001 más módon kifejezi az év többi részében.


De gondolom egy másik kérdésnél kampányolsz a "legyünk zöldek" monológ mellett is, de fontosnak tartod, hogy semmire sem való, pár ezer forintos kacatokat összevásárolj, mert úgy gondolod ez fejezi ki a legjobban, hogy neked ki a fontos. Érdekes logika mentén működsz.

2021. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

#17. A kulcstartó, bögre is lehet ajándék, ha egyedi. Pl. egy közös kép rajta.

Legyünk zöldek? Ez nem az én világom. Nem vásárolok kacatokat.

2021. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
46%

18


Mert a 28. bögre (persze képpel, hát mi mással) nem kacat, hanem egy teljesen szükségszerű dolog. Teljesen logikus... Kíváncsi lennék arra a férjes asszonyra, akinek nincsen már a szekrényében 3 féle képes bögre, kulcstartó, képkeret meg istentudja micsoda.


Adok neked egy jótanácsot: a kacataid helyett vidd el az asszonyt korcsolyázni, síelni, vacsorázni, masszázsra (és lehetne még folytatni a sort), ahol élményeket kap, nem kacatokat, amit az év többi részében maximum 1x elővesz. Hidd el, értékelni fogja. Persze megértem, hogy tekintve hogy önértékelési zavaraid miatt neked tárgyak szükségesek ahhoz hogy fontosnak érezd magad, normális lelkületű ember inkább az élményeket választja a 28. bögre helyett.

2021. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mit tegyél? Pl gondolkozz el rajta,hogy neked mi a fontos a karácsonyban,és a kapcsolatodban. Ha nem vett,nem vett. Nem minden pasi ajándékozós fajta. Enyém se vett,de ettől függetlenül bármikor kérhetek bármit. De ő magától egy szappant nem venne. Ők ilyenek. Tisztelet a kivételnek.
2021. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha szokás nálatok az ajándékozás akkor gond, ha ez az első karácsonyotok akkor miért nem beszéltetek a dologról?


Az meg hogy nem álltok szóba szerintem gyerekes, persze szar érzés ha valakinek készülsz és ötletelsz hogy mit adj neki ő meg nem ad semmit, de az nem megoldás hogy nem álltok szóba egymással, alapból azért alakult ez a szitu is ki mert nem kommunikáltatok arról hogy hogy szeretnétek a karácsonyt.


Én pl páromnak előre mondtam hogy ne ajándékozzunk egymásnak inkább teremtsünk élményeket, akkor karácsonyozásnál szereztem sütit és bort és chilles karácsonyi zenére elborozgattunk és beszélgettünk.

2021. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!