Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemtől nem kaptam semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemtől nem kaptam semmit sem karácsonyra, pedig én vettem neki ajándékot. Most nem állunk szóba egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 21:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
80%
Én se szoktam karácsonyra venni senkinek semmit. Már megszokták. Nincsenek ötleteim, tusfürdőt és zoknit pedig nem szeretnék ajándékozni. Nálunk ez úgy van, ha valakinek szüksége van valamire, akkor megveszem neki évközben bármikor. Nem kell ehhez karácsony és születésnap. Szokd meg Te is!
2021. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
36%

Nem ő nem áll veled szóba, hanem te vele. Mit tegyél? Állj szóba.

(Amúgy nem hiszem el, hogy ennyire éretlen emberek élnek kis hazánkban. Inkább csak unatkozol így tele hassal.)

2021. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
16%
Este kapod 😝😝😝
2021. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
67%
Túl kell lépni rajta, gyorsan. Meg kell beszélni, el kell dönteni, hogy kárpótol. Mondjuk egy wellness hétvégét ha felajánl, semmi gond. De ha egy vacsorára elhiv, ha bekülékeny hangon beszelitek, rendben lesz minden.
2021. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
80%

15ös, kell a halálnak a 28. bögre, kulcstartó. Ahogy az öcsém mondta, felnőtt már, ha akar valamit, megveszi magának. Olyanokat szoktunk, hogy elmegyünk valahova pl szülinap alkalmából (kirándulás, ilyesmi).

Ajándékot megbeszéltük, hogy nem.

Kérdezőék meg nőjenek fel...

2021. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem hiszem, hogy egy tábla csokiba megszakadt volna. Elég rosszul tud esni, ha készülsz, hogy örömet szerezz a másiknak, és annyit nem törődik veled, hogy megvegye a kedvenc tábla csokidat.
2021. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
35%
Na ne mondd, hogy egy tábla csoki karácsonyi ajándék! Az pont ugyanolyan semmi, mint maga a semmi!
2021. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

Az ilyesmit egy normális kapcsolatban előre meg szokták beszélni, hogy ajándékozzanak e vagy sem.

A Karácsony amúgyis csak képmutatás... Karácsonykor gyűjtsünk a szegenyeknek

2021. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy meg az többi 362 napján kit érdekel, hogy éhen halnak...

A másik, hogy Szenteste mindenki szeressen mindenkit, 27. - én meg már pusztuljon el...

2021. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
28%
A szajhának akit titokban meglátogat bezzeg biztos, hogy vett valamit. Ilyenkor kell elválni, ne húzd tovább!
2021. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!