Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemtől nem kaptam semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemtől nem kaptam semmit sem karácsonyra, pedig én vettem neki ajándékot. Most nem állunk szóba egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 21:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
53%
Találj ki pár jobb kérdést pl, tedd ezt.
2021. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
25%
#7 Nem írta, hogy felnőttek. 19 évesen is lehetsz házas, pedig bőven nem felnőtt kor.
2021. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
88%

14-esnek


Mert a legtöbben abban nőttünk fel, hogy a szüleink szeretnek minket és Karácsonykor megajándékozzuk azokat, akiket szeretünk! Elég gáz, ha valaki készül és sokat gondol rád, majd nagy nehezen megvan az ajándék és kiderül a másiknak ez nem fontos...

Szokták mondani, hogy minden kapcsolat munka, na ez is az egyik ilyen része. Had nem halljon már bele senki, ha oda kell figyelnie és egy valamiféle meglepetés ajándékkal kell készülnie annak, akit szeret.

Persze, ha megbeszélik egymás között az más. De valjuk be jó érzés ajándékot kapni és adni is.

2021. dec. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda dráma :O xd
2021. dec. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
59%
28 éve nem kaptam ajándékot a férjemtől. Az első évben rosszul esett, aztán láttam anyós “ajándékát” és megértettem. Egyszerűen nem tanította meg, nem mutatott példát. Én ezt elfogadtam, fantasztikus férj és apa, mindenben a kedvünkben jár, letojom, hogy készül-e bármivel is a szülinapomra vagy sem. Ettől függetlenül szeretek ajándékozni, így ő mindig kap szuper, kreatív dolgokat.
2021. dec. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%
Megértem kérdezőt én is imádtam ajándékot kapni, de ha nem vesz neked semmit férjed akkor se bánkodj vedd meg magad bár tudom hogy ez magyar fizetések mellet nem biztos hogy lehetséges .
2021. dec. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
21%
Ez ilyen aji-incelség? "Nem kapok ajit, akkor dögölj meg"? 😀
2021. dec. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
95%

Állj szóba vele és beszéld meg.

Mi innen nem tudhatjuk, hogy ignorál vagy büntet téged, vagy náluk nem volt szokás és ez az első karácsonyotok, vagy megbeszéltétek, hogy idén bármiért nem ajándékoztok, de te mégis számítottál rá. Kommunikáljatok, az állóháborúnak nincs értelme.

2021. dec. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is ez van, csak én nem sértődöm meg rajta. Ha megmondom, hogy szívem, ezt kérem, kézenfogom és elmegyünk megvenni, akkor lesz ajándékom, másképp nem. :D

Tőlem mindig olyat kap, aminek örül, most is olyat kapott, amire szüksége volt. Erre közölte, hogy ez nem ér, mert én tudom, hogy ő minek örül. Mondtam, hogy azért, mert figyelek rá egész évben, és ugyanígy ő is tudhatná, elvégre együtt élünk. :) De nem, az "nem olyan", mert ha mutat valami ajándékötletet és nem reagálom le kitörő örömmel, akkor én annak biztos nem is örülnék. :D

Szóval neki erre nincs ráállva az agya - nem "tanult" ajándékozni otthon se. Nem is érti, hogy én hogy tudok ennyit pörögni pl. kis unokahugik ajándékán is, hogy olyan legyen, aminek örülnek. Jóvanazúgy.

2021. dec. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
74%
Mi sosem veszünk egymásnak karácsonyi ajándékot, olyankor mindig valami olyan dolgot veszünk, amire szükség van itthon és nagyobb összeg. Születésnapokon van személyre szabott ajándék.
2021. dec. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!