Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? Nekem vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Nekem vagy a baratomnak?

Figyelt kérdés
Baratom atszokott jonni hozzank, amugy normalis, tisztelettudó, semmi baj nincs vele, kiveve egyet. Kaja teren nagyon válogatós, kb semmi nem jó neki. De ha jo is, akkor kiszed belole nagyon sokat, annak megeszi a felét, a tobbi meg ott marad osszeturva, osszekenve, gusztustalanul, amit ki kell dobni. Eleve nem szeretünk kajat kidobni, de ez meg igy felesleges is, mivel ha mondjuk kevesebbet szedne (amire mindig figyelmeztetem, inkabb szedjen többször keveset, mint egyszer sokat) akkor nem veszne karba egy csomo. Pl. en ha mar latom hogy nem fogom tudni megenni a húsnak a felet, akkor szepen levagom, es visszateszem, ugyh nem kenem es turom ossze. Igaz, nem élünk nagyon rosszul, de engem/csaladomat ez azert zavarja. O azt mondta hogy ezen nagyon gaz dolog veszekedni, sok volt neki es kesz. De szerintem ezt könnyen ki lehetne kerülni, azzal amiket mondtam. Mit csinaljunk?
2021. dec. 26. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Veszekedjetek tovább rajta, ha nem tudod ezt így megértetni vele. Vagy ne egyen nálatok aztán kész
2021. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%
Cseréld le azt a pancsert. Anyámasszony katonája, abból sose lesz férfi csak kis pisis.
2021. dec. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Jellemileg tök gáz a barátod. Valószínűleg másban is ilyen lesz majd. Tök bunkó viselkedés.

Az én öcsém is ezt csinálta, de halistennek csak gyerekkorunkban.


Úgy tudod kikuszobolni, hogy vagy megerteted vele, vagy szedjel te a tányérjara.

2021. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Neked van igazad! Pazarló életmódot folytat!

Főzzél neki külön, amit tudod hogy szeret, vagy beszéld meg vele mit enne?! És csak egy adagot csinálj.

2021. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Mekkora egy nyikhaj bunkó! Zavard már el a fenébe. Ez csak élősködni tud.
2021. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Szedjél te neki. Vagy megeszed amit meghagy. Amúgy én sem mindig szeretek a barátomnál enni. Válogatok igen. Azért mert vagy nem szeretem vagy ha még is akkor pocsék a fűszerezés. Néha olyan mint ha leves helyett mosogatólevet ennék máskor meg tele van minden fajta fűszerrel pl a sült hús. Undorító. Lehet ő is azért hagyja meg mert nem ízlik neki.
2021. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Hozzon magának akkor kaját, ennyi.
2021. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Én meg mondanám, hogy jólvan Robika, vagy nem hagyod meg, vagy nem eszel itt. Hozol magaddal, aztán azzal azt csinálsz, amit akarsz.

Nálunk sem volt divat a pazarlás. Persze, előfordult, hogy megmaradt par kanál, vagy a nagyon kicsik összegányolták. De rendszeresen ha ilyennel találkoznék a környezetemben, pláne a barátomnál,nem maradna ennyiben.

2021. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Pazarlásnak hívják.

Többséget leszoktattàk róla, annyit veszünk amennyit megbírunk enni , ha nem vagyunk benne biztosak hogy izleni fog, akkor csak kicsit veszünk, "megkóstoljuk", szerintem ez óvodai szintű szocializàció.

2021. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Bocs elírtam, nem leszoktatták, hanem ràszoktatták.
2021. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!