Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Én el akarom mondani, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom Őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de Ő nem így néz rám és én ezt tudom. " mit szóltok a "történetemhez"? (lent. )

Figyelt kérdés

szoval. már nagyon rég óta teljesen odavagyok egy oszt.társamért. tudja, hogy tetszik nekem... komolyan, már az is hiányzik, ha néhány órán át nem beszélek vele, nem látom őt. :$ (kis túlzással) nagyon jóban is vagyunk, a barátnőjével majdnem mindent megosztunk egymással. hétvégén volt "szüreti napok" a városban, akkor is velük voltam. és ott éreztem, hogy nem birom tovább, be fogok próbálkozni. egyszer úgy viselkedik velem, mint egy nagyon jó baráttal szokás, máskor mintha ő is akarna valamit. ahogy nézni szokott, közben pedig mosolyog... *.* és persze nem csak jó oldala van ennek a dolognak; félek, mi lesz, ha nemet mond, félek, hogy kérdezzem meg és hol. mit gondoltok erről, mit javasolnátok az utolsó "részhez"?

kérlek, csak értelmes válaszokat...


2010. szept. 7. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És gondolom szerinted lényegtelen, hogy fiú vagy vagy lány...
2010. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jah bocs.. fiu..
2010. szept. 7. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a volt barátnőmmel vagyok így.közös megegyezéssel szakítottunk de "barátok" maradtunk.beszélgetünk néha találkozunk de érzem h még mindig ő kell nekem és félek én is bevallani h mit érzek mert hátha akkor a "barátság" is megszakad és többet nem akar majd velem beszélni.
2010. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem is te írtad
2010. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
-.-""" nos igen, az idézetet neten kerestem... :)
2010. szept. 7. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:
-.-""" nos oké, jól van na
2010. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ez vígasztal, ugyanígy vagyok...
2010. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

második vagyok

én azt hiszem a következő találkozásnál megteszem mert így csak nyűglődök hogy nem tudom mi van.ha azt mondja h nem akkor békén hagyom azzal a tudattal hogy tényleg nem lesz folytatás.

2010. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki... Még a végén lehet, hogy összejön... Ha meg nem, legalább nem kíbzod magad tovább!!!!
2010. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! =)

végülis, összejöttünk. :P ő is így érzett +.+

2010. szept. 19. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!