Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterre a párom barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterre a párom barátai szerveztek összejövetelt háznál, viszont az én barátnőim is szerveztek csajos bulit háznál. Valóban akkora probléma, ha külön töltenénk a szilvesztert?

Figyelt kérdés

#szilveszter #Külön baráti társaság
2021. dec. 28. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem 😁
2021. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ki szerint az?
2021. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
A külön szórakozás, szilveszterezés csak akkor probléma, ha ti problémát csináltok belőle. Nekünk nem probléma az ilyesmi, mert nem vagyunk összenőve, de kinek mi.
2021. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Te mit szeretnél?

Melyik volt előbb megbeszélve úgy, hogy el is fogadtad?

Beszéld meg a pároddal.

2021. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem egy a baráti társaságunk. Az én barátaim még nem ismerik őt. Én az ő barátaival eddig 3-4 alkalommal ralálkoztam, de nem igazán találom vwlük a közös hangot, így kevésvbé érzem velük jól magam. Az a helyzet, hogy én a barátnőimmel ritkán tudok találkozni,másfele sodort az élet minket, van aki többszáz km-re költözött) A barátságunk viszont több évtizedes, így igazán fontosak. Egy hétvégére utaznék el, amit a párom egyáltalán nem díjaz, szerinte ő nem is fontos nekem…
2021. dec. 28. 10:57
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi tavaly külön szilvesztereztünk, nem volt gáz
2021. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
nem probléma
2021. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem állj a sarkadra és ne hallgass a barátod önző, manipulatív érzelmi zsarolására. Túl fogja élni, ha egy hétvégére elutazol, pláne így. Ha komoly eseménynél hagynád cserben, az egy dolog, de felnőtt ember ne hisztizzen egy szilveszteri bulin és ne állítsa be úgy, mint valami görög tragédiát.
2021. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
22%
És mi lenne ha együtt buliznátok? Így nem lenne gond
2021. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek nagyon fontos, hogy a párjával együtt köszönthesse az új évet, és az is tény, hogy a legtöbb pár együtt mozog ilyenkor. Teljes mértékben csajbuli lesz, barátok-férjek kizárva? Mert ha nem, mehetnétek a barátnőidhez együtt, jövőre meg mentek a haverjaihoz együtt. (ez esetben mondhatnád neki, hogy a te baráti köröddel még nem is találkoztatok, úgyhogy most időszerű, hogy ők legyenek soron). Emellett nagyon szereted őket és nagyon ritkán tudtok találkozni, úgyhogy értse meg, hogy te most mindenképp velük lennél.
2021. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!