Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön szilveszterezés mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön szilveszterezés mennyire probléma?

Figyelt kérdés
A párom baráti köréhez kellene mennünk szilveszterezni,de én nem érzem magam jól közöttük.Mindenki vedel meg eszi a cigit,én meg nem szoktam ilyesmivel élni.Mindig én vagyok a sofőr,meg a partigyilkos.Feszélyezve érezném magamat nagyon!Miért kell az embernek olyan társaságba menni ahol nem érzi jól magát?Félek,hogy a párom megsértődik,ha közlöm vele,hogy nem szeretnék menni.Ráadásul külön probléma,hogy direkt kihangsúlyozta,hogy szóljak előre,ha nem akarok menni,de én nem szóltam.Úgy voltam vele kibírom.Viszont később tudtam meg,hogy jön 1 másik társaság is,akikről eddig szó sem volt.Őket viszont ki nem állhatom!Mit tegyek?Mit találjak ki?

2017. dec. 31. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon furcsa kapcsolatotok lehet, ahol még ezt sem sikerül megbeszélni.


Én minden gond nélkül közlöm a párommal, ha nincs kedvem bizonyos barátaihoz. Nem sértődünk meg ilyeneken.


Két dolgot tehetsz, vagy őszintén elmondod, hogy eddig szó se volt a másik társaságról, és így már egyáltalán nincs kedved menni.

Vagy hazudsz valamit... utóbbit nem javaslom.


Ha a párod szeret, akkor tuti megérti az érveidet, és ha nem is örül neki, akkor is elfogadja.


29N

2017. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindent tök jól megtudunk beszélni.Mindig csak a baráti körével van gondom.5 éve vagyunk együtt,de nem tudom őket megszokni.Meg lenéznek,csipkelődnek finoman,mert én nem iszok.Ja,és én vagyok a fiú,ő a lány(én 30,ő 27 éves)
2017. dec. 31. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Most ez kicsit kapcsolattól független dolog, de szerintem nagyon felszínes és lenéző vagy. Én is állandóan "anyuka" vagyok minden buliban, mégis jól érzem magam. Attól függetlenül, hogy huszonéves létükre úgy buliznak, mint a 15 évesek imádom őket. Meg kell őket ismerni és nem elítélni csak mert rágyújtanak.

Plusz itt is érvényesül a "madarat tolláról.." mondás. Ha a párodnak ennyire nem csíped a társaságát, akkor párodat sem kéne. Valószínűleg kicsit elvakít a szerelem és nem látod, hogy párod pont ugyan az a kategória, mint a barátai. Őt mégis tolerálod nem? Akkor tessék a haverokat is.

Egyébként megbeszélés kérdése. Mi a szilvesztert sosem töltenénk külön. Olyan mindegy hogy hol vagyunk, mert úgy is egymással foglalkozunk a legtöbbet, akkor meg tök mindegy ki van még ott. De ez csak rajtatok múlik.

2017. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

És miért kellett volna előre szólnod, hogy nem jössz?


Ezt számításnak érzem a részéről, mintha csak azért kellenél oda, hogy sofőr legyél. És szólj, mert ha nem jössz akkor kell egy másik "palimadár", aki majd vezet.


Persze ez csak spekuláció a részemről, de a leírtak alapján erre következtetek.


Te menj inkább a saját barátaiddal. Utálnám magam ha a barátomat ilyen szituációba kényszeríteném. El is várnám, hogy tudjak róla, és ne játsza el, hogy szívesen jön. Mindent meg lehet beszélni.

2017. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Második:A párom se cigizik,és inni is csak ilyen alkalmakkor iszik.Itt nem azon van a hangsúly,hanem hogy nem érzem közöttük jól magam.Az ő gyerekkori barátai,nem az enyém.
2017. dec. 31. 12:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le. Igaz, megígérted, de azóta változott a körülmény.
2017. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó,de mit mondjak neki?Csak az igazat kellene.Úgyis rájön ha hazudok neki.Mindig rájön.
2017. dec. 31. 12:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Az igazat mondd. De én elmennék a buliba, maximum mondanám a barátnőmnek hogy 1kor jöjjünk haza vagy valami. Tavaly hasonló szituban voltunk egy tök hülye ember bulijába kellett mennünk, neki volt kedve, nekem nem. Kompromisszumot kötöttünk egymással így végül mindketten jól jártunk.
2017. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De én nem bírom ki 6-tól hajnal 1-ig!
2017. dec. 31. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj el! Te most tényleg ennyire nem bírod kinyitni a szád? Mond meg, hogy mivel változott a körülmény, így már nem szeretnél menni. Ha nem tetszik neki kit érdekel? Majd megnyugszik.
2017. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!