Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémás kapcsolatban ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás kapcsolatban ti együtt töltenétek a szilvesztert a párotokkal, ha karácsonykor nem hívott meg hozzájuk?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a szüleivel, már voltam a párom családjával egy több napos kiránduláson is. Gyakran mondták, hogy szívesen látnak náluk, egy családi ünnepségen már részt vettem. A barátom egyáltalán nem is említette, hogy karácsonykor örülne, ha velem lehetne, vagy ha elmennék hozzájuk. Ez nekem rosszul esett, mert a szilveszterezést meg már 3 hete felvetette. Nekem viszont egyre kevesebb kedvem van az egészhez így...


Ti mit tennétek?


2016. dec. 26. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Semmi koze a kettonek egymashoz. A szilveszter altalanos esetben egy parti, a karacsony meg bendoseges csaladi unnep, ahol nehany csaladban nem latnak szivesen nem csaladtagokat, plane ha nem 40-50 fős csaladi bulikat tartanak, hanem pl. ott van anya-apa-tesok-nagyi es ennyi.
2016. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem, eddig miért kezeltek családtagként.
2016. dec. 26. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

1 db családi ünnepségen voltál (ami lehetett szülinap, névnap vagy még jelentéktelenebb dolog) és egyszer mentél el velük kirándulni... ezek nem olyan nagy dolgok.


a szilveszter buli, az teljesen más.

2016. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Mi 3 éve járunk a barátommal, de én sem hívom soha karácsonykor. Neki is megvan a saját családja és nekem is, én sem vágyom az ő rokonaira ilyenkor. Majd ha összeköltözünk és lesznek gyerekeimk, akkor tarthatjuk együtt a karácsonyt, de addig mindenkinek megvan a saját családja
2016. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
Én hozzá vagyok szokva, hogy minden ünnepet együtt töltünk; akár nála, akár nálam. Úgyhogy én kiakadtam volna, ha nem akar velem ünnepelni karácsonykor. Persze a ti hgelyzetetek más. Próbáld megbeszélni vele
2016. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!