Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a kijelentésre a párotoktól?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem járni egy korombelivel, randizgatunk gyakran, és le is feküdtünk már. Tudom róla, hogy rengeteg lány barátja van, mindenkivel tartja a kapcsolatot. Viszont egy nap elkezdett egy barátnőmről kérdezni (különben is ismerik egymást, de annyira nem barátkoztak össze), hogy milyen fiúk jönnek be neki, kikkel kavargatott stb.. végül ott lyukadtunk ki, hogy elmondtam a barátomnak, hogy a csajszi még szűz. Ezen pedig ő meglepődött, és hasonlót mondott, hogy pedig ő szivesen megmutatná neki mi a jó. Ezen a kijelentésen kicsit megszeppentem, nem veszekedtem, de azért na. Aztán egyik nap a barátom szintén hívott egy közös meccsnézésre, ahová gyakran visz más lánybarátnőit is, meg persze barátait is. Viszont ez alkalommal egyedül lettem volna vele, plusz mellette tele srácokkal , ezért azt mondtam, hogy hívjon legalább csajokat, akikkel tudnék beszélgetni. Ekkor pedig azt felelte, hogy gondolt egy lányra, de annak meg én nem örülnék (pont ez a lány lett volna az). A végén persze nem jött a csaj sem a programra.

Nekem nincs semmi bajom a csajszival, hiszen barátnőm, szoktunk együtt bulizni is, de egy kicsit fújok most a barátomra. Elég hadilábon áll a kapcsolatunk, kicsit zavar, hogy ennyi lánnyal van körülvéve, plusz ezek a kommentárok nem segítik a helyzetet. Ti hogyan reagálnátok ilyesmire?


2021. dec. 28. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de elég csalfának tűnik ez a pasi. Randizgattok, dugtok vagy belé is szerettél és együtt vagytok?

Nekem egy ilyen kijelentéssel, hogy meghúzná a szűz "barátnőmet" örökre elvágná magát összetörne.

Azt érezném csak üríteni vagyok jó neki. De ha neked ez megfelel hajrá!

2021. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja vagytok együtt, most kellene tartanotok a rózsaszín ködnél, ehelyett a barátnődet akarja megdugni. Szerinted?
2021. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért van a felnőtt párkapcsolatok kategóriában?

Ez olyan 16 éves szint.

A helyedben erre a pasira egy szikra energiát nem pazarolnék.

2021. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ő is tudja, hogy ő a "párod"? Mert nekem ez alapján nagyon úgy tűnik, hogy a kettőtök közötti dolog részéről nem monogám, és ezt nem is próbálja titkolni. Ha nekem a párom (vagy legalábbis a srác, akitől kapcsolatot remélek és abba az irányba halad a dolog köztünk) azt mondaná, hogy szívesen megdugná a barátnőmet, és egyébként is tele van barátnőkkel, az nekem lenne akkora red flag, hogy ezt nem erőltetném tovább.
2021. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben neked mi nem a vilagos? Az agyban akarod rajtakapni oket, vagy mi a terved, meddig varsz?
2021. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ne tervezz vele. Ahogy jön egy olyan lány, aki jobban bejön neki és kapható, egy másodpercig nem fog tökölni. Az rajtad múlik, hogy ez neked belefér-e egy kapcsolatba...
2021. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, hogy le van tisztázva a kettőnk közötti kapcsolat… Hiszen ő erőltette az egész járást, én pont emiatt nem szerettem volna sokáig semmit, mivel rohadt toxic kapcsolatom volt ezelőtt, ahol mindenki féltékeny volt a másikra, és most is mennyi lány van körülötte.. de én sem vagyok màr úgy oda ezért az egészért.
2021. dec. 28. 17:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ertekeld at ezeket a fogalmakat. a ‘baratod’ valojaban a kuropajtid, a ‘baratnod’ meg csak egy ismeros csaj a tasasagbol (en bartanoimre nem szoktam ‘a csaj’kent hivatkozni, ugy beszelsz rola kb, mintha vmi idegen lenne).
2021. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"pedig ő szivesen megmutatná neki mi a jó"


Erre szerintem annyit mondta volna, hogy "Rendben, már újra szingli vagy, sok sikert nála."

2021. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Sikeresen beleugrottál egy újabb mérgező kapcsolatba. :)
2021. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!