Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ezekre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ezekre a kijelentésekre?

Figyelt kérdés

Korai felnőttek vagyunk. Én lány vagyok, és a barátommal egy éve együtt vagyunk. Keveset civakodunk, de tegnap történt egy kis "háború".

Úgy érzem a barátom teljesen megalázott, holott én vagyok neki az egyetlenkéje. Lehülyézett, és megvádolt azzal, hogy sohasem támogatom. Pedig csak megkérdeztem tőle, hogy miért nem beszél többé az egyik lánybarátjával. Az oké, hogy elárulta a barátomat, de kíváncsi voltam az egész szituációra. Nem hittem volna, hogy ekkora dühtörést fog kapni. Nem állt szándékomban bántani.


Végül elmondta, hogy nálam SOKKAL jobb lányok léteznek, de velem marad, mert hűséges típus. (???!!!) Kérte minden erejével a természetet, hogy hozza el számára a legjobb lányt, de helyette küldött sok-sok ri*ancokat. Utálja a világot és az embereket. >>> tulajdonképpen ez volt az összes dolog, amit a képembe vágott. Most ez mit jelent? Máskor mindig mondta, hogy szeret és még más lány sohasem érdekelte. Furcsa ezeket tőle hallani vagy csak felindulásból mondta?


Írtam neki egy bocsánatkérő levelet és, hogy egy szimpla válaszra voltam kíváncsi...

Rohadtul fájt. Egyrészt csak ki akartam írni magamból. Köszönöm a lehetőséget!



2018. jún. 20. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
A korai felnőtt nálad mit is takar?
2018. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pfff... :D
2018. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 22.
2018. jún. 20. 15:35
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Még most hagyd el,mert ő beteg.

Bántalmaztt voltam évekig,most már apro jelnél tudom mikor kell tiplizni.. Ne h már te kérj elnézést attól aki kvázi az arcodba vágja h azért van veled mer nincs jobb. amugy meg minden nő ribizli és utálja a világot is.. Hagyott voolna el inkább akkor. Majd rajtad veri le h vmi nem jo? Gondolkozz. Ugyan szállj ki ebből időbe..

36N

2018. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Ilyet mondana nelem en meg csak ennyit mondanek: az ajto arra van
2018. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag nincsen lóva ezért te lettél a szamár aki megteszi.
2018. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a négyesre!!!! Menekülj!!
2018. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Rúgd ki a francba őt, ezt férfiként írom. Nem tisztel ő, és csak egy önértékelési problémákkal rendelkező nyomi, aki így kompenzálja magát. Mások is írták, hogy valószínűleg bántana téged a későbbiekben.


25/F

2018. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt reagáltam volna,hogy csöndben otthagyom. Lehet,hogy felindult volt,de ez akkor sem mentség semmire.
2018. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj számomra a gyerek a részeg és a dühös ember mond igazat. Szerintem csak beéri veled mert nem talál jobbat.
2018. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!