Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szereti ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti ha azt mondom neki aranyos vagy cuki. Megtiltja szinte h ezt mondjam. Miért?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Cikinek érzi. Főleg mások előtt.
2021. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert komplexusos!
2021. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Sub hajamalu, alazzad inkabb
2021. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Hajlamú
2021. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Egy határt szeretne magának, hogy "Eddig, és nem tovább", amit tök megértek, de ez nem jelenti azt, hogy nem szeretne.
2021. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Mert az "aranyos" és cuki "jelzők" a férfi esetén magukba hordozzák az aszexuális hozzáállást.

"Aranyos vagy"=Kedves de számomra impotens.

Lehet hogy te nem így érted, de ez lényegtelen. Az a lényeg, hogy ő nem akarja ezeket hallani, úgyhogy ne mondd.

2021. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak olyan nehez megallni, mert baromi aranyos, és mindig majdnem kicsuszik. de most mit korlátoz engem...
2021. dec. 28. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert nem szereti! Te magad irtad le. Egyébként nem ö korlátoz téged, hanem magadat kellene korlátozni ha látod, hogy ezt nem szereti!!!
2021. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen szavaknak férfiatlanságot keltő érzése van. Egy csomó csaj ilyeneket mond a friendzone-olt srácoknak is.
2021. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy olyan férfit nem zavar ez, aki teljesen biztos magában.Sajnos ő bizonytalan.

Én szoktam mondani a páromnak, hogy cuki, meg aranyos, mikor valami nagyon kedveset, figyelmes dolgot tesz értem.Egyáltalán nem zavarja.Ennek is megvan a maga ideje, ha illik a helyzethez, akkor nem kéne ekkora gondot okozzon.

2021. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!