Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomra rányomul egy lány egy házibuliban?

Figyelt kérdés

3 hete történt az eset, a barátom egyik haverja tartott egy kisebb összejövelt, ahol egy idōsebb, 26 éves lány rányomult a barátomra. Fogdosta az óráját, csillogó szemmel nézett rá, amit utána el is mesélt a barátom, mert én mással beszélgettem és nem vettem észre. 2 éve vagyunk együtt, nagyon megalázónak éreztem, fōleg hogy az illetō próbált barátkozni velem.

Ma este megint ez a társaság lesz, már elōre félek mi lesz. Érdemes megmondanom a lánynak, hogy tudok róla? Vagy egyszerūen csak sétáljak ki az ajtón?

22L



2021. dec. 29. 09:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad legyen menőbb óra, mint a barátodon. Lehet, azt is fogdossa. Ki is derül, mi érdekli jobban, az óra, vagy a pasi.😂
2021. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd leépíti a barátod. Te hagyjad.

Voltam hasonló szituációban. Egy baráti társaságban az egyik nő hajtott rá a páromra (tudta, hogy együtt vagyunk). Olyanokat csinált, hogy közös program esetén közölte, hogy ők most ketten elmennek beszélgetni. Hát jó, menjetek... :)) Meg többször látványosan kettesben maradt a párommal bizalmaskodó fejjel. Kirándulások voltak, esetleg házibuli, szóval nem nagyon volt esély, hogy több legyen közöttük az alatt az 5 perc alatt. Az egyik ilyen akciója után csak azt láttam, hogy könnyes szemmel jön vissza a csaj. Nem kérdeztem rá... :D Azóta nem is jár a baráti társaságunkba.

2021. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a házibuliban menj oda sokszor a párodhoz, csókold meg, add a tudtára (de ne feltűnően) a csajnak, hogy foglalt. Ha normális, akkor nem fog tovább próbálkozni. Egyébként az szerintem jó jel, hogy a barátod elmondta. Ha tetszett volna neki a szituáció, hidd el, nem mondta volna el.
2021. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

✅ Ez igazából nem a te reszortod, a pasidnak kellene elutasítónak lennie e tekintetben.

✅ Ha tényleg rá akarna nyomulni a csaj ! Szerintem nem kell paráznod, mivel a pasid ez magától elmondta a történetet.

✅ TEHÁT ennek az az üzenete, hogy : "NEM KELL AGGÓDNOD ! Mert mint láthatod megbízhatsz bennem."

✅ De ennek ellenére mégis mit csinálsz ? :D

2022. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!