Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik korán (kb. 16-20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korán (kb. 16-20 éves kor között) állapodtatok meg egy ember mellet, nem érzitek néha, hogy jól esne valaki másnak a társasága szexuális értelemben?

Figyelt kérdés
Én most ebben a cipőben vagyok. 17 évesen megismertem a páromat, 7 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, soha nem is csaltuk meg egymást. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy még fiatal vagyok, ismerkedhetnék, kalandozhatnék, de nem tehetem.

2021. dec. 29. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha így érzed,lépj!

Tapasztalatból beszélek...

2021. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Soha nem éreztem ilyet! 15 évesen jöttünk össze, 12 évig voltunk együtt, nagyon nem a szex miatt lett vége.

Ha így érzel, akkor nem szereted, csak a megszokás miatt vagytok már együtt!

2021. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Logikus. Az is csoda hogy eddig együtt voltatok…
2021. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért van különbség aközött, hogy valaki 15-16 évesen megismerkedik élete első pasijával és mellette marad, és aközött, aki 20 évesen ismeri meg későbbi élete párját úgy, hogy előtte voltak már azért mások az életében. Én ez utóbbi kategória vagyok, 20 éves voltam, amikor összejöttünk de nem ő volt az első és egyetlen pasi akivel valaha dolgom volt. Így nincs bennem semmi hiányérzet. 8 éve vagyunk együtt, eszembe se jutott még, hogy mással szeretnék kalandozni inkább vagy hogy ő ne lenne elég. Szerintem ha úgy érzed, hogy hiányzik az életedből a kaland, akkor az később csak rosszabb lesz. Még mindig fiatal vagy, érthető hogy úgy érzed, hogy valami hiányzik. Csak el kell döntened, hogy a kalandvágy vagy az elköteleződés az erősebb jelenleg. Viszont minél tovább vársz a szakítással, annál nehezebb lesz meglépni a korábbi évekre hivatkozva.
2021. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

En simán leéltem volna és leélném most is az életem azzal akivel 17 éves koromtol jártam 4 évig ha nem csalt volna meg es nem lett volna szakítás.


Azota tobb barátom is volt, válás is.

Nem hagysz ki semmit azzal ha 17 évesen letelepedsz vki mellett. De ez csak az én egyéni véleményem.

2021. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

*együtt is éltünk, eljegyzés is volt en 17 voltam mikor összejöttünk, ő akkor 24 volt.

4 év múlva meg szakitas

2021. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mennyire vevő a palid a hármas felállásra, swingerre, talán ő is vágyik titokban másra. Ki kellene próbálni. Kecske is jól lakik, káposzta is megmarad.


Ha nagyon megcsömörlöttél a "fagyitól" akkor viszont ideje lecserélni valami új ízre.

2021. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
7-es Ezek majd 20 év múlva aktuálisak. Náluk még nem erről van szó.
2021. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

8- as

Így ahogy írod..

Mi most tartunk 20 évnél..

17 voltam mikor összejöttünk,

Voltak pasik előtte,jártam szórakozni,de szexben Ő volt az első.

Neki nem én voltam, 21 volt mikor találkoztunk.

Fene nagy szexuális élete neki sem volt,mindent velem próbált ki éppen csak annyi volt,hogy nem volt szűz.


17 éve házasok vagyunk, és most jött rám egy olyan ,hogy kihagytam a kalandokat az életemből.


Nem akarok elválni,mert szeretem, de a rossz gondolatok megvannak...

2021. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Ne nevettess ezzel a prűd hozzállással 😂 Miért volna 20 év múlva aktuális??? Ez nincs korhoz kötve. 24 éves a kérdező. Minek várna 44 éves koráig?
2021. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!