Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megviselné a pár kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megviselné a pár kapcsolatotokat? Ha a pasitok megpróbálna rávenni titeket egy ilyen szerepjátékra?

Figyelt kérdés
Roma szerepjáték, azt szeretné, ha sex közben ilyen romás akcentussal kajabálnátok, hogy "jaaaj, de dzsukel vagy, Kolompár Romárió!" meg "ne gizdáskodj, mekkora károd van, mutazzsad mán!" meg ilyeneket. Közbe szólna a dikh tv zenei műsora.

2021. dec. 30. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a rovat színvonalát tükrözi, hogy örülök ennek a kamukérdésnek, mert a mostani auticunami után már ez is felüdülés. :D
2021. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Sokféle szerepjátékban benne voltam már, alapvetően szeretem csinálni, de ez az, amibe biztos nem lennék benne. Egyszerűen undorral tölt el az egész cigány "kultúra", nem szeretném ezzel beszennyezni a szex élményét.
2021. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"raj"-zás van, szó szerint 😆
2021. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár kapcsolatomat biztos :D lehet még a párkapcsolatomat is.

Egyet értek az 1essel. Általában átugrom az ilyen vicceskedő trollokat, de ma az átlagnál is több a h,lye, így üdítő a változatosság.

2021. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori kérdések tökéletes kvintesszenciája ez a kérdés!
2021. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4# jön a szilveszter és van aki korán kezdi...
2021. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, még be is szerzünk pár pulyát, hogy nézzék a sarokból és teljes legyen az élmény.
2021. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Jelentkeznék pulyának a 7es hez.
2021. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek oda szerepjáték? Menj ki valamelyik bekötőútra, és szedjél fel egy shukár roma csajt. Csak aztán vigyázz, hogy hozzád ne ragadjon a nagyon "dzsukel" szex közben...
2021. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ezt felhozná a párom, akkor egy jó darabig nem térnék magamhoz a röhögéstől.. de azt kétlem, hogy ennyi tönkretenné a kapcsolatunkat :D
2021. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!