Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik a párkapcsolati problémájukkal kapcsolatban megfogadták a gyakorikérdéseken írt tanácsokat?

Figyelt kérdés
Elég sokszor van olyan kérdés amire szakítást javasolnak, vagy valaki aki addig nem mert lépni, kap itt egy kis biztatást, kíváncsi lennék a történeteitekre, ha vannak ilyenek, akik megfogadták ezeket, hogy mi sült ki belőle (esetleg a kérdést is belinkelhetnétek).

2021. dec. 31. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A nagy számok törvénye alapján vannak, de a többség úgyis csak a saját feje után megy és megerősítést vár. Plusz, ez egy olyan közeg, ahol a többség a frusztrációját és gyűlöletét okádja ide, szóval a tanácsaik teljesen használhatatlanok.

Régebben volt olyan, hogy 1-2 ember adott visszajelzést, hogy segített neki, amit írtam. Volt olyan is, akivel leveleztem és egy lánnyal személyesen is találkoztunk. Szerencsére, neki is tudtam segíteni.

2021. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Én részben igen...fogjuk rá. Mondjuk az társkeresési kérdés volt, nem párkapcsolati. Tetszett egy pasi, és itt azt javasolták, hogy én próbáljak lépni felé, mert olyan töketlen, hogy ő tuti nem fog nálam kezdeményezni. Működött is a dolog nagyjából, csak közben kiderült a csávóról, hogy egy balfasz, ráadásul láncdohányos, úgyhogy inkább hagytam a fenébe. Pedig elsőre tök szimpatikusnak tűnt. :(
2021. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Sose kérdeztem, még olyat, amiben döntési helyzetben lettem volna. Előre meg tudom mondani mit mond egyes esetekben a többség. Teljesen felesleges kérdezgetni. Az én megoldásaim sem komfortak, így ilyen szempontból ez nem az én oldalam.
2021. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Sokan inkább megerősítést várnak a döntésük mellett, nem konkrét javaslatot.

Mondjuk, ha mindenki ugyanazt mondja és normálisan leírják az érveket is, az elbizonytalaníthat valakit.

2021. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Tanulásban és életvezetésben 3 tanács maradt meg nagyon. Igyekszem fejben tartani mindhármat.
2021. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!