Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

🔝 Vannak itt olyanok is akiknek amúgy semmi gondjuk, vagy csak a csalódottak látogatnak ide?

Figyelt kérdés
Én magam az előbbi kategóriába tartozom. Azért szeretem olvasni a gondokat sokszor, mert olyan dolgokat is megtud az ember kérdezni akár magától is ami amúgy eszébe se jutna. Azok akiknek minden "OK" ti miért jártok a GYK-ra? :) néha elég illesztő egy-két vélemény. Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 18. 22:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Nincs olyan akit ne ernènek csalódàsok néha
2017. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
Nincs komoly gondom, csak annyi, hogy unom már az ingerszegény környezetet és az ötcombú barátnőt. Kellene egy komoly, elköteleződő, bájos, humoros barátnő. Amúgy szórakozni járok ide, szétoltani azokat, akik megérdemlik, bádtyaként védelmezni azokat, akik megérdemlik. De legfontosabb, hogy jókat röhögök egyik szememmel, a másik meg sír, ha tényleg ilyenek az emberek. 😑😂
2017. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%

jó ha 10-ből 1 az aki tényleg segítség nyújtás céljából van itt.

trollok, savanyúak, keserűek, pesszimisták, megrökönyödtek nagy része aki itt tengeti az idejét.

aztán vannak a pontozók, akik nem válaszolhatnak csak pontoznak, de azt nagyiparban.

nagyjából ennyi.

2017. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Köszi a te neved már a retinámba égett akkor amikor beregeltem :D
2017. júl. 18. 22:59
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

nekem is-is


csalódtam az exeimben, de nem érzem magam olyan szinten, mint itt sokan, mert amúgy semmi gondom, simán összetudnék hozni szex, komolyabbat, csak még nincs meg a megfelelő partner akire vágyom :)


én itt kaptam segítséget és mások segítése miatt vagyok itt főleg

de nem mindenkinek akarok segíteni!

szerencsére eddig elég jó sikereket értem/értünk el :)

2017. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
1# persze mindenkit érnek csalódások. Engem is én is ember vagyok, de nem másokra mutogatok hanem azon gondolkodom el mit rontottam el ÉN :)
2017. júl. 18. 23:02
 7/35 A kérdező kommentje:
#5 milyen sikerekre gondolsz? Pl. Vissza jelzésekre priviben hogy bevállt a tanács?
2017. júl. 18. 23:04
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Ha unatkozok végigpörgetem az oldalt, sok itt az idióta akin lehet röhögni, a kérdést/választ meg elküldeni másoknak :)

Persze akadnak elgondolkodtató kérdések is.

2017. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Kedves Bellatrix köszi :) nem tudom mely topikokat lesed sűrűn, pl a felnőtt párkapcsolat rész nekem inkább felnőttesnek tűnik :) itt ritkán látok vicceset csak csalódást csalódás hátán sajnos.
2017. júl. 18. 23:09
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

#7:

volt olyan akivel csak privát üzenetek voltak, volt akivel találka is


kicsit vicces, hogy az exeimnél a fordított hatást értem el :D

de másoknak tudtam tanácsot adni az 5 szeretetnyelv által és napok alatt óriási változást értünk el a kapcsolatukban :)


volt lány aki a szakdogájával nem haladt (lelki dolgok), 2 nap ott voltam, igazából nem nagyon tudtam mit csinálni, csak elég volt ennyi, hogy ne gyakorizzon, facezzen, de persze rászóltam volna, ha gyakorizik :)


volt olyan akinek másban adtam tanácsot, de legtöbbüknek igazából már az sokat segített, hogy figyeltem rájuk, érdeklődtem felőlük

sokan vannak itt egyedül, magányosak

reggelente jó pár embernek küldök jó reggelt üzentet, hogy érezzék figyelek rájuk, nincsenek egyedül :)

napközben a lelki betegek előnyt élveznek a többi levelező társammal szemben, ha valami gond van rájuk figyelek

csak ha valami nagyon fontos munka van, akkor lehet 20-30 perc amikor nem érek rá

volt olyan akivel skypeon beszélgettünk, volt olyan akivel éjszakákat át


nem tudok sokat tenni, de ezek az apró dolgok sokat tudnak segíteni egyeseknek :)

nekem is hasonló apró dolog segített kijutni több év depresszióból :)

2017. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!