Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit gondolnak az érintettek?

Figyelt kérdés

Elég gyakran láttam, hogy adott volt egy cuki, jól működő párkapcsolat, aztán az egyik fél bekattant és véget vetett a dolognak. Pasiknál általában tiszta volt, hogy szexet akarnak mástól, de a nőknél nem igazán értem a helyzetet. A srácok szexelgettek, aztán élték tovább a világukat. Női oldalról viszont, elég sokszor történt az, hogy az illető nem talált jobbat és próbálta magát visszasírni. Ilyenkor mi zajlik le a fejükben?

Konkrét példák: Volt 2 olyan kapcsolat is a környezetemben, ahol a 2 lány lefogyott és szakítottak a pasijukkal. Elkezdtek szexibben öltözni és nekiálltak pasizni. A srácok többsége csak szexre akarta őket, akik meg nem, azok meg nekik nem voltak elég jók. Ezek a lányok utána elkezdtek próbálkozni az exüknél, aztán nem jött össze és sírtak, hogy nincs egy normális pasi sem. Volt, de eljátszották.

Nekem is volt már szerencsém 2 hasonló kaliberű lányhoz. Volt olyan, akinek helyretettem az önbizalmát, törődtem vele, majd hirtelen nagylány lett és szakított. Aztán pár hónap csalódás után fél évig könyörgött, hogy visszajöhessen. Azóta eltelt 2 év és még mindig utánam sír állítólag, csak már mindenhol tiltottam.


Szóval, ezeknek a lányoknak mi jár a fejükben? Ha valami túl kényelmes, akkor unatkoznak? Vagy, ha kicsit fejlődnek, már disney hercegnőnek érzik magukat, akiért a világ legjobb pasija jön el? Miért nem tudják megbecsülni a normális kapcsolatokat? Ha pedig nem ez kell nekik, utána miért sírják vissza?



2021. dec. 31. 12:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
? o.O
2021. dec. 31. 12:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Ez úgy működik, hogy majd akkor tudják értékelni azt, hogy neked ő nem csak egy lyuk volt, hanem igazán önmaga miatt szeretted amikor már nem vagy neki. Van akinek idő kell, hogy megértse mit vesztett. Ez ilyen. Olyannal kell kapcsolatba lépni aki tudja értékelni a másikat

2021. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem találtak jobbat és annyira kapcsolatfüggők, hogy egy pillanatig se bírják elviselni saját magukat egyedül, úgyhogy visszamennének a legkevésbé szarhoz.
2021. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hármassal értek egyet. Ha jó egy kapcsolat, akkor senki nem szakít. Nem volt jó, szerencsét próbáltak. Mivel nem jött össze, visszamennének a legkevésbé rosszhoz, mert az is jobb, mint egyedül.

De ez nem kizárólag női tulajdonság, férfiaknál is megszokott, hogy dobbantanak, aztán megbánják. Csak ők általában egy fiatal szerető miatt lépnek le a családtól, aztán rájönnek, hogy az többet is vár el tőlük, mint a régi asszony, és nem bírják már vele az iramot. Aztán próbálják magukat visszasírni.

2021. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt ilyen barátom, aki csak úgy random szakított, pedig minden rendben volt. Első voltam neki, aztán egy kis egoboost után szerencsét próbált. Fel évre rá megint megkeresett. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, mert ezek az emberek csak magukkal törődnek.


23 N

2021. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez volt, csak én vagyok a lány. Szépen összeszedtem az expasim önbizalmát kb a 0-ról. Miután úgy érezte, ő a világ királya, szakított velem.

Mire rájött, hogy nem kell a kutyának sem, és vissza akart jönni, már más volt a párom.

2021. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Én is így jártam az exemmel. Lefogyott 25 kg-t,aztán amikor már jól érezte magát a bőrében és közben a fizetése is megfelelő lett, már nem volt rám szüksége.

Lett önbizalma, aztán kidobott.

2021. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem huszonéves korban nem baj, ha valaki keresgél, ha úgy érzi, hogy valami más hiányzik neki. miért kéne az elsőnél kikötni? még nem ismeri saját magát sem igazán. én a mai eszemmel másképp választanék párt, mint akkor
2021. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Első kapcsolatom volt. Azóta minden évben megkeres (6 éve). :D 23L
2021. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha nem tudja mit akar. De ha én tudom, mit akarok, elmondom neki, hogy komolyat keresek és nem csak azért vagyok vele, mert miért ne alapon, akkor ne húzza már az időmet azzal, hogy a kapcsolat közben találja ki, hogy ez mégsem okes neki.
2021. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!