Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell a nőnek? Épp megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőnek? Épp megint megnéztem a Mi kell a nőnek című filmet és gondolom megkérdezem itt, hogy ti mit gondoltok vagy, hogy az érintettek (nők) mit gondolnak, hogy mégis mi kell a nőnek? (pl: párkapcsolat szempontjából, stb. )

Figyelt kérdés
Na lesznek nevetni való válaszok az biztos! :)
2010. máj. 7. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt tudom leírni, hogy nemek mi kell(ene). Ereszthetném bő lére, de röviden megfogalmazva nekem az kell(ene) hogy a párom odalegyen értem, hogy érezzem, hogy fontos vagyok neki, hogy beragyogom a napjait. És nagyjából ezt tudnám én is nyújtani, persze ha találnék egy pasast, aki erre igényt tartana..
2010. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy intelligens, széleslátókörű, befogadó, megértő, türelmes, kedves, szerető férfi kell(ene), akire én fel tudok nézni, ő pedig engem megbecsülni.:) nem találok ilyet..:(
2010. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbb nőnek egy magabiztos, céltudatos, határozott, talpraesett pasira van szüksége, aki kicsit irányítja a nőt, de ha kell, akkor hagyja érvényesülni. de persze ez is emberfüggő. mert van olyan, aki inkább a tutyi-mutyi alakokat szereti. de szerintem egy nő számára nagyon fontos, hogy egy pasi udvaroljon, legyen kicsit romantikus alkat, kedves legyen, vicces, szeressen beszélgetni, kreatív. ne csak a haverjai meg a meccs érdekelje, hanem a nő is. szerintem mi nők erre vágyunk. a törődésre, az odafigyelésre. 29/L
2010. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A végéről lemaradt, hogy 19/F...


Hát én éppenséggel vidám beállítottságú vagyok. Szeretem a vidám közeget. Szeretek nevetni és szeretem ha mások is vidámak és nevetnek, szeretek nevettetni. Nem vagyok inteligens, de hűséges alkat lennék. És bizonyára szeretném. Ennek ellenére mégsem kellek olyannak aki nekem tetszik. Biztosan kellenék olyannak is aki tetszik, de nem merek lépni--> Bizonyára önbizalomhiány, meg félelem az esetleges ''beégéstől'' Próbálkoztam ilyen myvipn, iwiw dolgokkal de mostmár rájöttem, hoyg fölösleges, mert igazábóül számomra ez hátrány. Élőben kell alkotnom... Mondhatnának olyat is, hogy magasra teszem a lécet, ami igaz is meg nem is. Szerintem elég széles a skálám. Szóval mondják áltlaában,m hogy vegyük alacsonyabbra a mércét. De akkor kinek is rossz ez? Becsapjuk magunkat és becsapjuk a párunkat is. Becsapjuk magunkat, hogy nem őt szeretnénk és csak kényszerből agyunk vele és becsapjuk őt, hogy elhitetjük vele, hogy ő kell. Ekkor már vissza is kérdezhetnénk: Aki eddig állítólagosdan magasra tette a lécet és a kiszemeltnek nem kell, akkor az a kiszemelt miért nem veszi lejjebb a mércét? :) Pedig ugyanarról van szó! :)

2010. máj. 7. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár napja néztem meg a filmet... :)

Nekem olyan férfi kell, aki kihozza belőlem az őrült és vad oldalamat, amit csak az láthat, akit szeretek. Legyen művészlélek, legyen saját véleménye mindenről, ne lehessen irányítani, ne akarjon birtokolni.

22l

2010. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes! a mi kell a férfinak kérdés alatt nem születtek a pasiktól intelligens válaszok!


Csak a nők akarnak mindig szép kapcsolatot.... a faszik meg csak a saját szarukkal vannak elfoglalva!


Amúgy pasisan (jó bunkón) én is leírom:


-pénzt

-pénzt

-férfiúi szorgosságot, és a női-lélek gondozást

-odaadást alázatosságot

-körömlakkot, fodrászt kozmetikust, manikűröst, szoláriumot, műkörmöst

-kiszolgálást

-kényelmet

-kielégítő szexet.


Csak ennyi, most úgy válaszoltam, mint az intelligens pasik uerre a kérdésre!

2010. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csinál egy kérdést egy olyan kérdést, hogy ''Mi kell a férfinak?''
2010. máj. 7. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
férfi
2010. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a srác ne legyen egy csődtömeg, legyen férfi, hogy mellette a nőből NŐ lehessen. remélem egyértelmű:)
2010. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

10:51 !

Nem találsz ilyet?

Nem hiába..

Elég nagy a sztereotipikám, tudom, de eddig csak csalódtam, tehát mást nem tudtam levonni, csak annyit, hogy a pasik(fiatalabb korosztályra gondolok , 25 év alatt), egytől egyik SZEMETEK !!!!

2010. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!