Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm lehet félrelépett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet félrelépett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szilveszter estét külön társaságban töltöttük, mert sajnos nem tudtuk megoldani, hogy együtt szórakozzunk. Ma delután mondta nekem hogy egy másik sráccal aludt együtt, de nem volt semmi, csak az ágyon osztoztak. Igazából megbizom benne mert egy végletekig ártatlan és naiv lány. Vagy tényleg olyan tökéletesen naiv ahogy elkepzelem vagy a világ legjobb hazudozója. Igazából az ami zavar engem, hogy én speciel ha van valakim és szeretem őt, akkor nem mászok be más mellé az ágyba, inkább aludnék a földön, vagy hazamennék a buliból otthon aludni, ráadásul alidhatott volna lány mellett is mert volt másik lány is a buliban. Tényleg nem hiszem, hogy volt bármi komoly, de mégis böki a begyem ez az egesz szituáció, annyira természetellenes nekem, hogy a párom más fiuval alszik egy ágyban szilveszter este. Jó lenne hallani más emberek véleményét is, mert jelenleg ugy érzem velem van a baj és túlféltékenykedem ezt az egészet. Nálatok mi fér még bele egy kapcsolatban?

(A félrevezető cím miatt elnézést, gondoltam így talán érkezik rá válasz, mert figyelemfelkeltő)



2022. jan. 1. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem férne bele hogy a nőm más pasival aludjon,úgysem ha nem volt keksz.

Lehet én vagyok a maradi,de nekem ez már átlép egy vonalat a határon.Én se csinálnék ioyet.Nem hiszem el hogy nem tudott volna egy masik szobában vagy a földön valahogy aludni.

F/36

2022. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért mondaná el?
2022. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Scream85 ***** válasza:
95%

Mi miatt nem volt megoldható a közös szilveszterezés?

Mi mindig közösen vagyunk valamelyikőnk társaságánál, vagy magunk szilveszterezünk.

De úgy sosem hogy ő erre én meg arra,pedig teljesen bízunk a másikban.

2022. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy, hogy lett volna lehetősége másik lánnyal aludni, eléggé fura. Nekem ez sok lenne. Ha bízol benne és tényleg meg vagy győződve, hogy nem megcsalás volt, hanem rosszul mérte fel, mi fér bele és mi nem, akkor egy komoly beszélgetést minimum megér az eset.
2022. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Jó kicsi hàzban lehetett az a buli , hogy az 1 db ágyon kívül nem volt máshol aludni.


Gondolom valami EQ bajnok diplomás csaj lehet, aki nem igazán érti az alapvető helyzeteket

2022. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem legyen tökös és addig rakd ki ameddig nem érzed magad teljesen hülyének. Persze muszajbol egy agyban egy másik férfival. Aha. Persze.
2022. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok egy féltékeny ember, de nálam ez nem férne bele, max akkor ha a házban nem lenne fűtés és nem tudna hazamenni vagy taxit hívni.

Persze az mindenképpen értékelendő hogy önmagától elmondja, de attól még nem mentesíti hogy butaságot csinált.

Hogy mi tennék ilyen esetben? Megkérdezném a barátnőmtől hogyan érzi magát a történtek után és mit gondol a kapcsoltunkról. Nem balhéznék feleslegesen, hagynál egy kis időt a gondolkodásra és ha folytatásra kerül a sor leszögezném hogy legközelebb hívjon fel vagy hívjon taxit és ne feküdjön be egy ágyba egy másik pasi mellé.

2022. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt soha nem fogod megtudni 100% bizonyossággal, hogy mi történt. Lehet, hogy lekúrták a csajt, lehet, hogy csak egy laza szopás volt, de lehet, hogy egymáshoz se értek, max a csávó csapta a barátnőd popójára hajnalban, amíg az aludt. Nem fogod megtudni.

Azt tedd magadban helyre, hogy képes vagy-e ezen túllépni, és elfogadni, hogy bizony lehetett valami. Nem mondom, hogy volt - lehetett. Ha ez megy, akkor beszéljétek meg a dolgot, hogy oké, ezt most megússza, ha viszont ezen nem tudsz túllépni, akkor tedd lapátra.

2022. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Tuti beakasztott neki
2022. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normális. Nekem nem férne bele

És én sem hiszem, hogy földön vagy, ha volt másik lány, akkor ne tudott volna vele aludni

Nekem itt valami bűzlik...

Két lehetőséget látok:

1. Megcsalt és azzal nyugtatja magát, hogy elmondta együtt aludt a pasival.. (ha netán megtudnád valakitől, akkor tudja azt mondani, hogy szólt vele alszik)

2. Tényleg nem csalt meg és ez miatt úgy érezte el kell mondania, hogy más pasival aludt (lehet bűntudata volt)


Ezt 100%-ra úgysem fogod megtudni. Szerintem beszélj vele!

2022. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!