Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félrelépett a barátnőm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépett a barátnőm. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lefeküdt a barátnőm a volt pasijával többször is. Utólag beszámolt róla, azóta megváltozott, sokkal összeszedettebb, figyelmesebb, sokkal alkalmazkodóképesebb, egyszóval minden jobb lett, de nem mondta el az összes alkalmat, ami most derült csak ki. Ez így elég zavaró, hogy az újból kezdésnél nem volt teljesen őszinte. Most mit tegyek? Hagyjam ott?
2010. aug. 13. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szereted?
2010. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vágd pofán!
2010. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni és nem nekünk,mi együtt maradtunk de nem volt könnyű.
2010. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

felejtsd el ha szereted ha nem...es keress egy normalis csajt

20f

2010. aug. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szeretem, most viszont össze vagyok zavarodva, mert hazudott.. Azt mondta ígérte őszinte lesz, és elmondhatott volna mindet. De ha újból kezdtük és már az is hazugsággal indult?!
2010. aug. 13. 07:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogadd vissza!

Romba menne az önbecsülésed, csak szórakozik veled, de te tudod, ha vissza fogadod nagyon meg fogod szívni mert megint megcsal majd.

2010. aug. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A volt pasija meg azért dobta gondolom, mert veled csalta... "Jó" csaj. Pont mint az én exem. Azóta is úgy vagyunk, hogy néha szexelünk...
2010. aug. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza, ha megteszed, akkor még inkább hazudozni fog, mert azt látja, hogy veled bármit megtehet, úgyis visszafogadod. Nem érdemli meg egy ilyen kis liba, hogy foglalkozz vele, nyalizzon inkább a volt barátjának, ha az eltűri.
2010. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled..aki egyszer megcsinálta meg fogja másodjára is. Akkor is le fogja tagadni. Én sosem tudnék már benne megbízni és szerintem benned is ott fog maradni egy tüske..amit a fejéhez is fogsz vágni az első adandó alkalommal.
2010. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyírd ki!
2010. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!