Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire intő jel, ha találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire intő jel, ha találkozik az exeivel?

Figyelt kérdés
Rendszeresen találkozik az exeivel, néha meg is látogatják. Nem titkolja. Azt mondja csak beszélgetnek. Ez hihető vagy átver? Azt képzelem nem bánná, ha valamelyik exe visszamenne hozzá, ezért ilyen közeli a kapcsolatuk. De minek menjek bele olyan kapcsolatba, ahol ezek szerint bárki jó lenne a másiknak? Vajon megbecsülne engem? Még kezdő kapcsolat. Nem mertem felvetni, hogy ez furcsa nekem, mert azt hiheti bele akarok szólni a dolgaiba.
2022. jan. 1. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Jobb hagyni az ilyen kapcsolatot.
Lehet csak barátok.
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Menekülj!!!
2022. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem van exem, akivel tényleg csak barátok vagyunk, és van más exe is, akivel baráti kapcsolatot tart. Nem kellenénk már neki, ahogy ő se nekünk. Emberileg viszont nincs problémánk egymással, van 1-2 közös hobbink, meg barátaink.

Tény, hogy az esetek többségében ez nem így van. Szerintem beszélj vele erről, a reakciója sok mindent el fog árulni. Illetve az se mindegy, hogy hajlandó-e bemutatni nekik. Egyébként az említett exemet én bátorítottam, hogy randizzon a mostani barátnőjével. Ha én nem vagyok, lehet sose randizott volna vele (vagy csak x idő múlva). Nem mindig ellenség az ex, de tény, hogy nem is hétköznapi az ilyen helyzet.

2022. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az ex tabu téma. Nem találkozunk, nem beszélünk. Utcán ha tlaálkozunk köszönünk, max megkérdezzük hogy van, és megyünk tovább. Egyikünk sem tollerálna ennél többet a kapcsolatunkban.
2022. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!