Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik azok a kisebb intő jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a kisebb intő jelek egy kapcsolat elején, amik alapján talán jobb ha véget vetünk a dolognak?

Figyelt kérdés

Amikor együtt vagyunk rendben van minden, de ha valamiért nem tudunk találkozni (pl most a karácsony miatt egy hétig) akkor van, hogy szinte semmit nem ír majdnem egy napig (nyilván nem kell egész nap a telefonon lógni, csak azert egy-egy mondat vagy szeretlek vagy akarmi jól esne csak úgy). Mikor ma ezt elmondtam neki hogy rosszul esik, nem is értette, bele sem gondolt, hogy attól hogy neki ez normális, nekem nem. Fel sem szokott hívni, úgy érzem nem hianyzom neki. 2 hónapja ismerem, még nem igazán ismertem ki, ezért sem tudom mit gondoljak.

Szerintetek kell aggódnom, vagy túlparázom?

Légyszi normális válaszokat,ne beszolasokat írjatok.

24/l



2019. dec. 22. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Én hagynám a fenébe (már hogy a pasit). Ha már a kapcsolat elején ilyen érdektelen, mit várhatsz tőle később?
2019. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésemben inkább arra gondolok, hogy kissé úgy tűnik, hogy nem gondol bele hogy nem csak neki lehet igaza. Elég furán reagál le neki nem tetsző helyzeteket. Nem szoktam egyébként hisztizni meg rátapadni sem. Szóval ezért bizonytalanodtam el. Meg akarom vele beszélni majd személyesen is.
2019. dec. 22. 23:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát pont ezen agyalok én is, amit az első kommentelo irt:( Csak aut nem értem, hogy előben miert normális akkor. Baratainak is bemutatott már, sokat talalkozunk stb
2019. dec. 22. 23:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Szokta mondani, hogy szeret meg hianyzom, meg amikor egyutt vagyunk erzem is , de most ez nagyon rosszul esik így.
2019. dec. 22. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elég intő jel lenne. Ahol nem keresik a társaságom, ott nem kíváncsiak rám. Ahol em kíváncsiak rám, ott nem fogadnak szívesen, ha én igen. Ahol nem fogadnak szívesen, onnan elvágyódok. Nekem pl szükségem van a közelségre, a folyamatos elérhetőségre, ettől érzek valakit társamnak. Ha ez nincs kötődni sem vagyok képes vagy nagyon rossz érzéssel tölt el (pl távkapcsolat) ezért automatikusan kiszakítom magam belőle, hogy megkönnyebbüljek és ne számítsak a másikra, ha nem lehet rá. Lehet, hogy nem kell aggódnod, sok esetben nekem sem kellett, egyszerűen nem éreztem helyesnek vágyakozni az után, ami talán sosem.l jön el, mert a másik nem úgy viszonyul hozzám, mint ahogy nekem fordítva természetes.
2019. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az miért nem jó ha csak este ír rád és akkor hosszabban elbeszelgettek? Nem jobb egy tartalmas beszélgetés,mint egy wc-n ülve elküldött szeretlek? Nem lehet, hogy túl sok a szabadidőd, hogy raerj butaságokon rágódni?
2019. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En is pont ezt érzem most:( Igazából mielőtt ünnepekre hazautaztunk majdnem minden nap találkoztunk. Szóval ez az oldala új most... Egyébként tényleg nem érdekli a telefonozgatás, amikor együtt vagyunk sem néz rá kb sosem. De azért ha szeretek valakit, plane egy kapcsolat elején, akkor csak írok neki vagy felhívom ha napokig nem látjuk egymást nem?
2019. dec. 23. 00:06
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem úgy hangzik, mintha az udvarlója lennél még csak.

Honnan tudod, hogy egy pár vagytok? Ki kért meg kit?

2019. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes. Vagy ennyire antikommunikatív a virtuális világban, vagy még sosem volt nője előtted, esetleg volt, de csúnya véget ért/nem olyan volt a kapcsolat, amilyenre vágyott volna és ezért nem is tud úgy kötődni. Vagy csak leszar, esetleg manipulatív, hogy tesztelje, meddig mész el érte. Szerintem kuka a gyerek.
2019. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez a tipikus ha nincs nics ló szamár is esete, akkor viselkedek így az emberek. Az első időszakban sokkal lelkesebbnek kellene lennie, nem kellesz neki elégge ami baj, mert mindig kevesnek fogod erezni az ő figyelmét, és nem is tehetsz róla.
2019. dec. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!