Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan létezhetnek ilyen emberek, akik képesek megölni a szerelmüket?

Figyelt kérdés
Sosem értettem. Most ez a pécsi eset is...gondolom hallottátok. Ha valakit szeretek, akkor azt nem tudom bántani. Ha meg elhagyta a csaj a pasit akkor a pasi inkább magával végzett volna. Szerintetek hogy juthat egy ember idáig ? Mert az igaz szerelem nem erről szól. Akit szeretek azzal nem tudnám ezt megcsinálni. És azt sem értem: ha valaki együtt van valakivel, miért nem ismeri fel azt, hogy a "szerelme" nem tejesen beszámítható ember ? Ezt egyszerűen nem tudom megérteni. Véleményeket kérek. Ti mit gondoltok erről.? Vagy hallottatok hasonló esetről ?:S
2010. szept. 7. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fejére esett a mászókán gyerek korában, és most jött ki rajta.

Megmagyarázhatatlan a "miért" szintjén, hiszen ha valaki őrült, nyílvánvalóan valamilyen csavart logikával jutott oda ahova.

ne próbáld meg megérteni.

2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereket kellene elmegyógyintézetbe zárni
2010. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A lány akart szakítani.
2010. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
valszeg az ilyen emberek vagy soha nem is votlak szerelmesek, avgy annyira szerelmesek hogy megborul az agyuk
2010. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen..hihetetlen...az az ember akivel imádtátok egymást..és egyszer csak kezet emel rád, vagy még rosszabb...elmebeteg emberek vannak...:S
2010. szept. 7. 21:57
 6/10 A kérdező kommentje:

tudom h a csaj akart szakitani...

de akkor sem érdemelte volna ezt. ez a megoldás? SENKI nem érdemli meg a halált, az élethez mindenkinek joga van..esetleg aki már ölt embert, az megérdemli...

2010. szept. 7. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
valószinüleg a lány már észre vette,hogy miféle ember és ezért szakitott vele.Ő meg nem birta elviselni ezt,megalázva érezhette magát és megölte!Vagy ilyen nemnormális,vagy valamilyen drog hatása alatt álhatott a fiu.Ez tényleg nem normális!Elrontotta a saját és mások életét is ezzel.Sajnálom a lány szeretteit,de a fiu szüleit is,mert nem hiszem,hogy gyilkolásra nevelték a gyereküket.21L.
2010. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen zaklató/bántalmazó típusok.
2010. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szeret ennek nincs emberi érzése ez azt hiszi hogy a birtoka tulajdona a másik.
2010. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem!Nemrég volt egy ilyen eset a közelünkben és a legszarabb az egészben,h. ismertem a csajt látásból.Amikor ez történt fel sem tudtam fogni,főleg amikor tudatosult bennem,h. ki az áldozat.Még most is belerezdülök,ha arra a napra gondolok,amikor megtudtam!Szörnyű,h. ilyen emberek vannak a világon!Nem tudom,h. lehet valaki képes arra,h. megölje azt az embert,akit állítólag szeret!
2010. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!