Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyrehozni a helyrehozhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozni a helyrehozhatatlannak tűnőt?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán tönkrement a párkapcsolatok. Én mégis helyre szeretném hozni. Sok időbe fog telni és nem lesz könnyű, de amit tudok még fogok tenni érte. Valaki volt már hasonlóan kilátástalan helyzetben? Sikerült megoldani valahogy?

2022. jan. 3. 15:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Mit tettél? Félredugtál?
2022. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Azt nem, de nagyon sok rosszat. Röviden nagyon sokszor bántam csúnyán a barátnőmmel. Sok lelki bajom van, amiket rá is vetitettem. Bunkó bántam vele, és több dolog miatt nem teljesedett ki a kapcsolatunk. Előbb ért véget. Már nem bírta egyikünk sem. De az hogy véget ért lehet egy új kezdet is.
2022. jan. 3. 16:02
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Akkor engedd el. Te pedig dolgozz magadon
2022. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent kell helyrehozni, valtoztatnom, gyakorlatilag mindent. Mégis úgy érzem hogy megéri, mert a jó élményeink viszont különösen jól voltak, és ezt ő is érzi szerintem.
2022. jan. 3. 16:04
 5/53 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag nem is volt igazi párkapcsolatunk, mégis öt éven át tartott.
2022. jan. 3. 16:05
 6/53 A kérdező kommentje:
Sokat kell dolgoznom magamon. De hidd el, annyi minden értékes is van mögöttünk, hogy megéri megtennék mindent érte amit csak tudok. A jovokepunk szinte teljesen egyezik. Csak nehéz odáig eljutni. Főleg, hogy neki sem könnyű a helyzete és én is nagyon problémás voltam.
2022. jan. 3. 16:06
 7/53 A kérdező kommentje:
Eddig minden kapcsolatokat elengedtem. De most az a megértegerzésem, hogy ezt ne tegyem meg.
2022. jan. 3. 16:07
 8/53 A kérdező kommentje:
Ha a legapróbb esélye is megvan annak, hogy kiteljesitsuk, amit nem sikerült, akkor azért bármire kész vagyok. Makacs ember vagyok, de feladom a makacssagomat érte.
2022. jan. 3. 16:09
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Ugy birtak ezt az exemben is hogy akkor akar szeretni meg változni mikor nem vagyok de mikor keznél vagyok neki parlagon, meg lekezel.


Ezt eljatszottuk párszor mindog bizonyitotta hogy kapcsolatban eg, sz.r ember, kapcsolaton kivul hozza csak le nekem a csillagokat.


Ma már olyannal vagyok aki a kapcsolatBAN bizonyit!

2022. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
*bírtam
2022. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!