Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyrehozni a helyrehozhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyrehozni a helyrehozhatatlannak tűnőt?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán tönkrement a párkapcsolatok. Én mégis helyre szeretném hozni. Sok időbe fog telni és nem lesz könnyű, de amit tudok még fogok tenni érte. Valaki volt már hasonlóan kilátástalan helyzetben? Sikerült megoldani valahogy?

2022. jan. 3. 15:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Értelek. És örülök neki hogy azóta jól vagy.

De nálunk sem lehet ugyanazt folytatni már, ez egyikonknek sem lenne jó. De hiszem, hogy egy új kapcsolatot fel tudunk építeni.

2022. jan. 3. 16:22
 12/53 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem felejtsd el.
2022. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
És akkor ki tudjuk teljesíteni azt amit nem sikerült.
2022. jan. 3. 16:22
 14/53 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy tudtok. Ez nem helyrehozhatatlannak tűnő, hanem helyrehozhatatlan.
2022. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
12es köszi a hozzászólást, de ha így akarnék tenni, akkor nem kérdeztem volna. Nem menthetetlen, de nagyon nem lesz könnyű dolgom.
2022. jan. 3. 16:24
 16/53 A kérdező kommentje:
14es. Kérlek. Most nem a pesszimista hozzáállás érdekel. Értem a véleményedet, de ezzel most nem tudok mit kezdeni.
2022. jan. 3. 16:25
 17/53 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy évekbe telik, de még akkor is megéri úgy érzem. Nem ismersz egyikonket sem. Hidd el, nem vagyunk átlagos emberek. Tudom, hogy ő is egy különleges ember, nagyon különleges. Aki ennyi mindent megtett eddig értem és kettő kért, aki ennyire kitűnik az emberek közül, abban sokkal több van, mint azt hinnetek.
2022. jan. 3. 16:27
 18/53 A kérdező kommentje:
Ezzel én sem hittem sokáig, de egy életre bizonyított.
2022. jan. 3. 16:28
 19/53 anonim ***** válasza:
A másik felet megkérdezted, hogy ő akarja e ezt a kapcsolatot helyrehozni? Lehet, hogy neki már más tetszik.
2022. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Kevés emberben hiszek ennyire, hidd el, a saját ismerőseim, családtagjain körében sem ismerek Hozzá hasonló embert.
2022. jan. 3. 16:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!