Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők számára miért annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők számára miért annyira vonzóak a házas, gyerekes férfiak?

Figyelt kérdés
Erdekes azt látom,hogy a férjemre tömegével másznának az ilyen nők,de miért nem a függetlenek között keresgélnek?Azok meg folyamatosan sírnak,hogy nincs senkijük.
2022. jan. 4. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ahhoz, hogy valakire folyton mászni akarjanak, a másik fél is kell. Ha nem mutat olyan magatartást, amivel felhívja magára a figyelmet, akkor nem fognak rá mászni. Egyébként meg baromi nagy általánosítás a kérdés. Nem kétlem, hogy vannak nők, akik kikezdenek házas férfiakkal, de hogy tömegével másznak a férjedre, azt kissé nevetségesnek tartom.
2022. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akárminek tartod ezt, ez van. Oké jóképű,de nincs ezeknek a nőknek tartása? Ez az életcéljuk? Nem csinál semmi extrát.
2022. jan. 4. 13:55
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom bátorítja őket valamivel.
2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mindig mellette vagy? Honnan tudod, hogy semmi extrát nem csinál? Miért vagy ebben ennyire biztos? Nekem annyira életszerűtlen, hogy van egy családapa, aki semmi okot nem ad rá, mégis fürtökben akarnak lógni rajta a nők.
2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Fúj, szerintem instant libidóölő, ha valakinek asszonykája meg porontya van.
2022. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom milyen nők nyomulhatnak rá, lehet inkább csak beképzeled... de szerintem a többségnek inkább TASZÍTÓ ha a pasinak van gyereke.

Házasra meg alapból a riherongyok szoktak myomulni, vagy a szintén házasok akik kalandot akarnak.

2022. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Vagy beképzeled, vagy ő bátorítja őket.

Alapvetően nem gondolom jellemzőnek ezt a jelenséget. Persze mindig van 1-2 "fura" ember, biztos van nő aki emiatt akarna rámászni, de nem hiszem hogy ez tömegével fordulna elő.

2022. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem meg alapból kizáró ok a feleség meg a gyerek, egyikünk sem akar problémát magának. Mi nők osztatlan figyelemre vágyunk, nem óhajtunk a fontossági sorrendben utolsók lenni. Valószínűleg beképzeled magadnak ezt, mert alighanem betegesen féltékeny vagy.

N

2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát, tőlem aztán nem kell tartanod. :D Nem vonz ez a típus, de megmondom őszintén, ők a legnyitottabbak arra, hogy valaki elédesgesse őket. Most nyilván, a férjed lehet, hogy nem, de baráti körben van egy ilyen teória, hogy amelyik hapsinak a Facebook profilján van beállított/műtermi családi vagy páros kép, az hamarosan rád fog nyomulni vagy látni fogod bepróbálkozni másoknál. 90%-ban működik ez a felvetés sajnos, amin nagyon jókat szoktunk röhögni, de a másik oldalról meg szomorú.


Én pl nem másznék ilyen emberre, a foglalt emberekkel csak barátkozni akarok, a gyerekes és nálam idősebb férfiak erősen taszítanak, mégis csomószor kerülök olyan helyzetbe, hogy nem tudom őket levakarni. Egy évfolyamtársam is jött utánam, mint a kiskutya, van két gyönyörű gyereke meg egy meglepően csinos felesége és nekem irkált olyanokat, hogy milyen bugyi van ma rajtam meg ilyen rohadt szánalmas dolgok...



És biztos vagyok benne, hogy nagyon sok férfi szeret bebújni emögé a "dehát nekem családom van, hova gondolsz, a kis cafka kezdett ki velem" imázs mögé, mikor le kell tagadni a dolgokat...

2022. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod mi van akkor mikor nem vagy ott,szerintem bátorítja őket meg flörtöl is.Azt nem mondom,hogy nincs olyan nő aki rámászik más párjára,de többségében már azok is foglaltak és unják az otthon melegét.
2022. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!