Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne csináljak ebből gondot?

Figyelt kérdés

A párom ma lett 26 éves és mondta hogy munka után elmegy iszogatni a haverokkal szülinapja miatt és hogy 6ra haza ér a vonattal.

Én itthon vagyok betegen, megfőztem a kedvenc kajáját,plusz tortát is készítettem. Már megterítettem és fel voltam öltözve hogy indulok a vonat elé. Felhívtam őt hogy mindjárt az állomáson vagyok, erre közölte velem részeg hangon hogy csak 7re vagy 8ra ér haza. Mondom nagyon jó én meg annyira vártam őt. Nem akarok vitázni de sokszor van hogy iszik a haverokkal, munkatársakkal és volt már rá példa hogy bementem elé a nagyállomásra hogy haza jöjjön velem mert elaludt a vonaton.

Most tudom glhogy hazaér, nem fog enni hanem megy aludni és ennyi volt a nap. Szóljak ezért neki?


2022. jan. 4. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak az bánt hogy ide se telefonált, hogy ne várjak rá
2022. jan. 4. 18:02
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez meglepetés lett volna a részedről, vagy tudta, hogy várod? Előbbi esetben csak alkesz a barátod, utóbbiban alkesz és görény is. Jó választás.
2022. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vacsoráról tudott, a torta lett volna a meglepi
2022. jan. 4. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bunkón viselkedik, nem tisztel.

Kérdés, meddig tűröd.

2022. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Én nem csinálnék belőle problémát. Minden balhézás nélkül pakolnék el. Vagy pakolnám őt ki.

De mondjuk nálam alap, hogy alkesszal nem kezdek.

2022. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam ez alapokat döntene.

(Mondjuk az én férjem totál absztinens, de apám csinált ilyeneket, amit írtál.) Utáltam érte, nálam a tolerancia = zéró.

2022. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!