Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom masba szerelmes, M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom masba szerelmes, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk hagyd el
2022. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
jaja. legyél kemény vele. ha akar visszajön. de ne fogadd vissza. szóval jobb ha elfelejted
2022. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Keress magadnak mást, csak most már jobban válassz.
2022. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Éljetek együtt 3-an
2022. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel voltam igy, hogy plátói szerelme volt(ill még az) a tesoja felesége.(pont az ideálja) De olyan szerelem, hogy el is pirult, ha vele gyanúsítottam es szégyellve magát, tagadta. Mint egy óvodás.

Én csak agyalgattam azon, hogy majd ilyen olyan családi ebédeknél hogy fogom kezelni a helyzetet, amikor a párom a csajnak ugrabugrál mint vmi pincsi (állandoan likolja meg nyalizik neki), ez mellett a csajnak egy az egyben lejön persze, hogy a párom is egy idiota pasirajongója a sok másik nyálcsorgató mellett (neten elég sok qrolikot kap), ez mellett néha beszélgettem a párommal, hogy nem kéne pincsizni, vegye már magát észre, (arrol nem is beszélve hogy a csaj magában rajtam röhöghet), de szóval mindekozben teljesen más miatt szakítottunk, igy hát nem kényszerülök ezt vele éveken át míg meg nem halunk(el akar venni), megélni a családjában édestöbbesben romantikus családi vacsorákon meg a stb.



Az ha vmi idegen lenne egy páromnak a plátoi szerelme, azt ugy még be is nyelném. Nekem is vannak olyanok akik szívemben maradtak.

2022. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást szeret, akkor nem a párod. Ennek a kapcsolatnak vége, kölcsönösség nélkül semmi értelme. Ha tartod magad valamire, zárd le ezt a kapcsolatot, ne alázd magad. Nyilván nehezebb, ha van közös gyerek, közös ingatlan. Lehetőleg minél hamarabb lépj tovább.
2022. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmi kozos.


Koszonom a válszokat

2022. jan. 4. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy boldog gyümölcsöző kapcsolat lesz.
2022. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, 5ös!

Neee. Miért törődtök bele, hogy olyannak adjátok magatokat akiről tudjátok, hogy mást szeret.

5ös válaszát rendesen rossz volt olvasni.

Milyen kétségbeesés visz rá a második, a szamár szerepre? Amikor lehetnének olyannal akinél ti vagytok az elsők?

2022. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!