Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondod el párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondod el párodnak ha nem tetszik vlmi a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Persze a normális hangnem alap.

De sajnos egyből sértődés a vége és az hogy mindig ő a hibás


2022. jan. 5. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Odamegyek kincsem beszélnünk kellene valamiről. Elmondom a szemébe hogy mi van (nyilván nyugodtan). Ha tetszik neki akkor tetszik ha nem akkor nem. Ha meg felkapja a szart akkor otthagyom kicsit gondolkozzon, ha utána sem partner a megbeszélésben akkor ennyit erről.


Pl exemnek egyszer mondtam kicsim nem esik jól ha az ex pasiddal irogatsz. Felkapta a szart, nekem támadt, veszekedtunk, kiraktam.


De volt olyan akivel odamentem elmondtam, hogy mi bánt. Teljesen partner volt a megoldásban.


A rekacio mindig változó.

2022. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem vagyok jó ebben, nem tudom, hogyan közelítsem meg a problémát. A vége az, hogy magamban puffogok, és ezzel persze senkinek sem teszek jót.

N

2022. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

1. Tárgy. A problema felvázolása:

Pl tul kedves vagy a csajokkal amibol masok azt hiszik, akarsz toluk vmit


2. Okozat. Vonatkoztatok magamra: ez nekem kellemetlen, más lányok elott megalázó, rosszul érzem magam es szégyellem magam melletted párodként


3. Kérés. Kérlek változtass ezen ahhoz, hogy jol tudjam magam érezni


4. Vitatkozás. Mivel neki nem érdeke az, hogy en hogy erzem magam a kapcsolatban,(szinte mindenki egocentrikus), ez csak nekem kellemetlen, ez csak nekem problema, ugye neki nem, így érdekeltté teszem, hogy neki is kellemetlen legyen. Pedzegetem a szakítást, azt, hogy ezt nem tolerálom, elfog engem veszíteni. De nem zsarolom ezzel, hanem csak további okozatokat tárok elé. Lehetőleg olyanokat, amik rá is hatással vannak. (Érdekes, de egyik srácra az hatott(bekamuztam) hogy jol megveretem majd, ha nem azt csinálja, ami nekem tetszik.ezt csak mellékesen jegyeztem meg)


5. Válaszok reakciók megfigyelése.

Belátja e a hibáját, van e hajlandóság benne változni, vagy inkább visszatámad, vádol, saraz. Ebbol a továbbiakat lehet megjósolni. A belátás az egyik legfontosabb, amit először el kell érnj.


6. Hatékonyság vizsgálata. Hogy a megbeszélés sikeres e, vagy gyakorlatiasabbnak kéne e lennem, azaz lépnem kellene e a tettek mezejére. Tehát legközelebb visszafogja e magát. Ha igen, az jó, akkor arra figyelek tartós e a változás. Ha nem, akkor


6. a gyakorlatban lépek fel.tul kedves leszek en is egy pasival, vagy otthagyom egyszeruen a társaságban, vagy szakítok. Vagy, vagy, vagy, ezeken még gondolkodnom kell.

2022. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

De ha olyanokrol van szo pl hogy vigye ki a zoknit a szennyesbe akkor egybol a 6.pontra térek. Ráteszem a fejére filmezés közben annyiszor amig ki nem viszi.


Ha nem segit a hazimunkaban kezébe adom a labast meg a fakanalat. Stb.


3.voltan

2022. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem mondom el. Abból hiszti lesz , ha besokallok akkor megy
2022. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tárgyilagosan, igen, nyilván hangnemre figyelve, nem vádolva, hanem a tényeket vázolom, mi nem jó és miért, én mit érzek ezzel kapcsolatban és mit szeretnék.


Ha ő ilyenkor mindig visszatámad, hogy jaj én szegény, mindig én vagyok a hibás, az a felelősség hárítása, eszében nincs alkalmazkodni és ezzel semmit nem tudsz csinálni.

Egyedül kevés vagy megoldani egy kétszemélyes kapcsolatot.

2022. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!