Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom az exével hasonlít össze?

Figyelt kérdés
Egyszer megjegyezte, hogy milyen jó már, hogy az exének gyereke született, míg nekünk 1 év után sincs semmi, mennyivel előrébb tartanak, mint mi. Én akarok gyereket, de házasságba. Ahogy láttam az exét a gyerek miatt vették el, tehát nem házasságba született a gyerek.
2022. jan. 6. 11:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ezelőtt is tudtam kikkel járt, de csak úgy ezután a mondata után elkezdtem kételkedni magamban.
2022. jan. 6. 12:01
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Bennem egy ilyen megjegyzés után felmerülne a kérdés, hogy vajon azért van velem, mert szeret és velem képzeli el a jövőjét vagy versenyt fut az exével, hogy bizonygassa, ő már előrébb tart az életben?
2022. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldtem volna a francba! Minek friss kapcsolatba gyerek, hogy még egy ember életét tönkretegyétek szakításkor? Miért nem ő csinálta fel a csajt, ha ennyire érdekli?
2022. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
mond neki, hogy az ex pasidnak ketszer akkora volt, mint neki
2022. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Vele örülnék

Juj de ugyes okos az exed 👏👏👏

Es ennyi :D

2022. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
elküldtem volna az exéhez!
2022. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem jósolnék szép, közös jövőt az biztos.
2022. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kuka
2022. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a baráti körben volt hasonló. 2 barátunk szakított, összejöttek mással. A férfi elvett feleségül egy nőt, született gyermekük. Az exbarátnő azt gondolta, hogy féltékennyé teszi ée gyorsan összejött egy másik barátunkkal, akivel gyorsan összeházasodtak és hamar jött is az első baba. A baba születése után meg kb fél évvel el is váltak, mert rájöttek, hogy nem illenek össze és a lány csak a volt barátja miatt csinálta ezt az egészet. A nagy vesztes persze a baba lett, mert alig látja az apját, mivel elköltöztek 1000 km-re tőle. Ott is ment az összehasonlítgatás. Szerintem beszéld meg vele, hogy miért hasonlítgat hozzá, mi az, ami miatt neki ennyire kell figyelnie az exét. Ha még mindig fontos számára jobb, ha kilépsz ebből a kapcsolatból.
2022. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!