Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért baj az anyuci pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért baj az anyuci pici fia státusz? Az édesanyja az aki felnevelni, vigyázz rá, nem hagyja magára a bajban,ha kell akkor az életét adja érte,stb. Ő mindig ott lesz.Egy barátnő vagy marad, vagy nem.Nem hozz olyan áldozatot mint egy édesanya.

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Bármikor az életem adnám a páromért.
2022. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én is elítélem az ilyesmit, mivel apám is ilyen. Még közel az 50-hez is ugrik ha egyet csettint, utána meg persze idegeskedik aminek ugye én szívtam meg a levét, amíg otthon laktam. Mintha nem tudna nemet mondani
2022. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Mert a nők önzőek és kisajátítóak.
2022. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy exem, aki mindig azt csinalta, amit az anyja ugatott neki. Rohadt idegesito volt. Nem volt semmi velemenye, amikortolem kert tanacsot, akkor is az anyja szavara hallgatott vegul. Minden aprosagert rohant az anyjahoz, mintha 10 eves lenne, 45 volt...
2022. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fia nem azt jelenti, hogy szereti az anyukáját és vissza. A férjem is szereti (én is anyósomat), ő is a férjemet (szerintem engem is), de nem kezeli sem őt, sem engem kisgyerekként. Bármikor számíthat ránk, de sose élt vissza ezzel és mi sem stb. Anyuci pici fia nem tud levállni anyuciról és/vagy anyuka nem engedi levállni, gyerek státuszban tartja. Anyósom pl sosem szólt bele az életünkbe, véleménye van, elmondja, de ennyi. Nem kell úgy lennie, nem lesz hiszti ha nem. Anyuci pici fiának anyuci mondja meg mi lesz, mikor és hogy. Megint csak anyósomat tudom felhozni példának, ő ha úgy van simán nekem ad igazat, nem a fiának 🤷🏼‍♀️. Az, hogy valaki nem anyuci pici fiacskája messze nem azt jelenti, hogy nem szereti, csak letudott vállni a szülőkről, már gyerek, felnőtt emberként kezelik otthon, nem taknyos kölyökként akinek megmondják mit kell vagy nem csinálnia.
2022. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Hogy miért nem szeretnénk felnőttként egy gyerekkel randizni? Hm... Nem is tudom.
2022. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos kor után ez már igenis probléma. Attól, hogy valaki önállóvá, függetlenné, felnőtté válik, még ugyanúgy megmarad az édesanyja annak, aki. Nem a kapcsolatot kell megszakítani, egyszerűen normális esetben egy minőségi változás kell, hogy bekövetkezzen. Egy nőtől is eljárás, hogy ha gyereke lesz, már ő legyen es képes legyen anya lenne, nem csak anyuci pici lánya.
2022. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki segítséget kér én sem tudok nemet mondani. Függetlenül, nemtől, kortól. Max ha valaki nagyon bunkó volt előtte.

Jóérzés, ha hasznossá tehetem magam és nem várok érte semmit.

Viszont ha az anyám sportot űzne ebből és kihasználna, esetleg rámenne a kapcsolatomra azt biztos nem hagynám.

Hálistennek nem olyan, sosem volt szoros a viszonyunk. Hogy egymásra támaszkodjunk. Függetlenségre nevelt. De ha kellene szó nélkül segítenék.

Nevelőapám ennek az ellentéte. Tipik anyu pici fia, akit ugráltat és anyámat is kikezdte anno, nem semmi rivalizálás volt közöttük.

2022. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség aközött, hogy valaki egészséges és szerető viszonyt ápol az édesanyjával (szüleivel), vagy még ugyanúgy tekint rá, mint amikor kisgyerek volt és ugyanúgy viselkedik, mint akkor.


A barátom félig olasz, nagyon jó viszonyt ápol az egész családjával (ami nem kicsi), az édesanyjához is nagyon közel áll. Ugye róluk létezik is a sztereotípia, hogy későn röppenek ki és nagyon anyu pici fia az összes (ami nyilván sztereotípia), de utóbbit ők is elítélik. Ez már ugyanis a túlzás. Ha az édesanyja azt mondta volna, hogy nem kedvel engem, akkor nem hagyott volna el, hanem megbeszéli az anyjával, hogy ne legyen velem bunkó, fogadjon el és ennyi. Nem dobott volna, csak mert anyuci azt mondja (szerencsére bírjuk egymást a leendő anyóssal).


Szeretem a szüleimet, gyakran beszélünk (sajna ritkán látjuk egymást, mert külföldön élek), ha baj van, az elsők között kérek tőlük tanácsot, a mai napig adok a véleményükre, de ez nem jelenti azt, hogy mindig mindent úgy csinálok, ahogy szerintük kéne, mert más emberek vagyunk.


Hogy nevezheti bárki magát érett, felnőtt embernek, amikor bárki más szavára ugrik akkor is, ha az ellentétes az amúgy saját vágyaival, véleményével? Azzal, hogy önálló, felnőtt emberré cseperedsz nem tiprod porba az édesanyád iránti szeretetedet, ellenben ha felnőttként is gyerekként viselkedsz bebizonyítod, hogy vagy édesanyád nem tudott megnevelni, vagy te nem szeretnél kibújni a szoknyája alól.

27/N

2022. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fiúhoz mindig jár egy olyan anyuka, akiből pokoli anyós lesz. A kapcsolatuk egyáltalán nem egészséges. Olyan, mintha ők évtizedek óta házasok lennének, és te vagy a felesleges harmadik kerék. Anyuka egyértelműen riválist lát a másik nőben, és mindent megtesz, hogy elmarja. A legalattomosabb módszerektől se riad vissza. Anyuci picit fia pedig sose áll ki a párja mellett, pont úgy gondolkodik, mint te: nők jönnek, mennek, nem számítanak. Pont ezért nem alkalmasak komolyra, családaapításra meg végképp nem. Többnyire az a sorsuk, hogy ha volt is nőjük, anyuci elmarta. Nem egyszer úgy, hogy már van gyerek is. De anyuci se él örökké.

Az ilyen pasikból lesznek később a legnagyobb nőgyűlölők.

2022. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!