Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért baj az anyuci pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért baj az anyuci pici fia státusz? Az édesanyja az aki felnevelni, vigyázz rá, nem hagyja magára a bajban,ha kell akkor az életét adja érte,stb. Ő mindig ott lesz.Egy barátnő vagy marad, vagy nem.Nem hozz olyan áldozatot mint egy édesanya.

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 19:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam egy anyuci pici fiával és nagyon beteges volt szerintem, hogy a nő egyedüli boldogság forrása az életben a fia volt kb. ha a párom szomorú lett valamiért anyuka depresszióba esett, amitől páromnak lelkiismeret furdalása volt. De párom is ráncigálta bicikli túrákra anyukáját, mert ő mosolyogva ment vele, de közben meg fulladt. Ha az én anyám lett volna, akkor nem teszek olyat, amitől fizikailag rosszul van, hiába vág hozzá jópofát. Bár nyilván itt lehet hamar ítélek, mert lehet pont azért túráztatta, hogy jobb legyen az állóképessége🤷🏼‍♀️. A lényeg az, hogy tudtam, hogy ránk lenne akaszkodva, ha együtt maradnánk. De nyilván nem ezért szakítottunk első sorban (bár exem kompromisszum képtelenségét ahhoz kötöm, hogy anyuka SOHA nem mondott neki semmire nemet egész életében, szóval ezt várta volna tőlem is)
2022. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Igazából, hogy az illető pénzes, valahogy senkit sem szokott zavarni. Nem egy ilyen esetet láttam. Anyuci pici fia, ha pénzes a család, akkor egy hú, de családcentrikus tündérkének van prezentálva a nők felől.
2022. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj ha valakinek jó a kapcsolata az anyjával, segítik egymást stb stb. Én is szeretem anyámat, anyósomat is. De az igenis egészségtelen ha felnőtt korára egy - elvileg érett férfi - gyerekstátuszban marad. Nem lesz önálló döntése, mindent anyu dönt el helyette, még a szexuális életét is anyuval beszéli ki. Ez számomra teljesen abszurd és elfogadhatatlan, ugyanis abban a kapcsolatban ketten kellene hogyl együnk, nem pedig hárman a kedves mamával.
2022. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést. Ha egy nő párt választ magának, igenis nagyon fontos, hogy a férfi milyen viszonyban van az anyukájával. Ha utálja, és csúnyákat mond róla, akkor menekülj. Nem tiszteli az édesanyját, téged sem fog.

Ha viszont mindenben kikéri a véleményét és aszerint is cselekszik, az is baj, ahogy fent már többen leírták.

Szeresse, tisztelje az édesanyját, de hagyják egymást élni.

2022. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!