Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám elfogadja a párom?

Figyelt kérdés
Nos, nem olyan egyszerű a helyzet, mivel nekem volt egy hosszú párkapcsolatom, aminek haldoklása közben ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. Édesanyámmal mindig is baráti volt a kapcsolatunk, mindig mindent meg tudtunk beszélni, így erről a helyzetről is tudott. Talán a régi helyzetbe kapaszkodva, vagy nem is tudom miért egy találkozás után kijelentette, hogy a párom megbízhatatlan, nem lát benne semmi jót, és nem érti mit szeretek benne. Én és a párom már a 20as éveinkben járunk, szóval nem gondolom hogy anyukámnak ennyire bele kellene szólnia. Mit tudnék tenni, hogy ő is belátása, boldog vagyok a párommal és nincs miért aggódnia? Merthogy tényleg ez a helyzet és fontos lenne nekem, hogy ő is el tudja ezt fogadni. Előre is köszönöm :) 21/l

2019. júl. 15. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak választasz párt, nem anyukádnak. Talán idővel majd elfogadja, de ha nem, ne zavarjon!
2019. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Szervezz közös programokat, amiben a párod és az anyukád tudnak beszélgetni, így jobban megtudják egymást ismerni, ezáltal talán anyukád is megkedveli.:)
2019. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Mondd meg neki, hogy Te boldog vagy, kiegyensúlyozott, a régi kapcsolatod haldoklott, nem miatta ment tönkre, és reméled, hogy ő is boldog attól, hogy Te az vagy, mert nem neki kell szeretnie a párod, és nem neki kell a jót látnia benne, szóval reméled, hogy túl tudtok ezen lépni és nem fog miatta megromlani a kapcsolatotok... Mármint a tied és az anyukádé.


Szerintem határozottan de tisztelettel add a tudtára, hogy nem a beleegyezésére vársz.

2019. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
21 éves kis p.... vagy! Anyádnak még több esze van. Keress inkább egy igazi pasit. Nem csak anyukád lesz boldogabb hanem te is!
2019. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy elfogadja és ezért nem kell semmit tenned. Ez az ő dolga. Ha rájön hogy nincs befolyásoló hatása majd elfogadja.
2019. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!