Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az “exem” ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az “exem” ?

Figyelt kérdés

2 évet voltam vele, nagyon mely kapcsolat volt. Szakított mert élni szeretne

Előttem volt egy 3 éves kapcsolata ahol elvileg kb 3-4x is szakítottak oda vissza

Az előtt is volt egy elég szar kapcsolata

Nekünk egyetlen problémánk van az az hogy én komolyabban szeretnek már családot alapítani és úgy nezki hogy ő nem ezért is szakított…Ő szeretne meg élni stb ezt teljesen megértem

És itt most inkább arra vagyok kiváncsi hogy miért pont velem történik ez holott tényleg midnent megadtam neki és peobaltam nagyon lelkisen kezelni az egész kapcsolatot.. a szívem totálisan összetört, hiába fogadom el hogy ő menni akar de akkor is kva igazságtalan mert meg egy rendes indoka sincs csak annyi hogy szeretne meg élni és olyanokkal vigasztal hogy ha dolgunk van meg úgy is vissza jön

Teljesen kiegtem felse tudom fogni hogy 2evig nem volt semmi ilyen probléma tervezzük a jövőt és egyszer csak beadja ezt

Nem vagyok csúnya és pénzem is van ugy néz ki a jövőben megtöbb

Konkretan nem ertem miért történt

Van esély hogy tényleg vissza jön?

Most nagyon határozott es azt mondja hogy menni akar

Olyanokat irt hogy ő legalább 30eves koráig nem akar senkit mert elege van a kapcsolatokból

Oké ertem hogy az előző kettő egy balfasz volt es oda vissza szívatták egymást de én komolyan gondoltam mindent….. bocsánat kicsit ideges vagyok remelem ezt megérti mindenki :D jó oké tudom elég indok ez is hogy élni akar nem vagyok hülye csak tényleg hihetetlenül igazságtalan most a dolog

Ráadásul egyik pillanatban azt írja hogy szeret mint ember es nem akar elveszíteni teljesen csak mint kapcsolat nem kellek utána meg teljesen közömbös es semmi esélyt nem is lát össze zavar nagyon…



25f o pedig 24l



2022. jan. 6. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd, engedd én. Ez fáj és fájni fog amit írok is, de nem kellesz neki. Szüntesd be vele a kapcsolatot. És legyen tartasod. Nem keresni, nem írni neki.

Igazságtalan, vagy sem, de sajnos ez van. Ne gyötörd magad vele.

2022. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat bevallom 2hete szakított azóta midnent megpróbáltam de semmi értelme

Belefaradtam

Nagyon hiányzik és ahogy mondod nagyon nagyon nehéz egyedül végig csinálni mert én itthon vagyok egyedül és úgy jövök haza munkából hogy na fasza azt hittem jövőre esküvő msot meg netflix :D

De komolyan belefaradtam (lehet tovább kene próbálkozni de szerintem felesleges) a kérdést is csak azért írtam ki mert pont rossz hangulatom van

Annyit megteszek meg esetleg hogy májusba kell vele találkoznom munka miatt és akkor beszélek vele de ezen kívül totál kivagyok égve

De én nem csodálkoznék rajta ha magától jönne vissza ha rájön hogy nem is olyan jó már ennyi idősen bulizni meg élni mert egy idő múlva rájön az ember g igazabol az a lényeg h valaki szeresse

De az egoja nem fogja engedni mert akkor tudna hogy nekem volt igazam

Szóval kajak felesleges az egész

2022. jan. 6. 23:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben nem kell nála tovább próbálkozni.

Tudomásul kell venni, nem ostorozni magad. Ő még nem akar semmi komolyabbat, ez van. Ergo: nem kellesz neki igazán.


Ilyenkor meg kell gyászolni a dolgot, és két hét meg nagyon friss.

Aztán elengedni, és önmagadba fektetni. Minden féle értelemben. Belső/ külső, ami boldogabbá tesz.


Május még messze van. Addigra simán lehet, hogy már te is másképp fogod látni a dolgokat. De az biztos, hogy én teljesen normálisan viselkednek vele, és szóba sem hoznam a kapcsolatot.

Amit meg kell beszélni, azt megbeszélnem és ennyi. Önmagamtol ennyi.

Jól néznek ki, és az is lenne a célom, hogy jól is érezzem magam a bőrömben. Ez pedig látszik is.


Ha mostanában pedig meggondolna magát, és vissza akarna jönni, én nem engednem csak úgy vissza a helyedben. Ott bizonyítani kéne, hogy komolyan is gondolja és nem pedig csak "nem is olyan jó tök egyedül, visszaugrok az exhez", típusú 1-2 hónapos unaloműzésrol van szó.

2022. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Ennek nem lényege, hogy “miért pont veled történik”.

Mert ő is kérdezheti magától, hogy “miért pont engem akarnak a nők lekötni”.

Ez értelmetlen.

Nem csak veled történik, hogy a jövőképetek nem azonos.

Ő nem szerelmes, huszen még “élni akar”, vagyis csajozni, jönni-menni.

De megállapodnál. Nem keringtek azonos pályán. Hadd menjen.

Megnyílik a pálya egy okyan valaki előtt, aki ugyanazt akarja, mint te.

Türelem, lazítás, nyitás kifele.

2022. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Bocs. Azt huttem, nő vagy.

De a képlet ugyanaz.

Előtted az éket. Felejtsd el.

2022. jan. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is azt hittem, hogy nő :D
2022. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze, ő (már) nem szerelmes. Ez ennyi volt, engedd el, és idővel rájössz, hogy te is jobban jártál.

Lehet, hogy ő az a típus, aki szeret "intenzíven élni", az ilyenre mondta a nagyi, hogy kéri az ostort. Ő azt élvezi, ha nyírják egymást a pasival. Öt naponta összevesznek, kibékülnek. Majd megint összejön valami faxkalappal, akivel pár évig vergődik, és lehet, hogy időnként menne hozzád, hogy kicsit elszívja az energiád, feltöltsd, aztán megy a következőhöz. Hidd el, hogy te nem erre vágysz, amit ő nyújt.

Jön jobb, ne aggódj.

2022. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engedd el.

Kiabrandito és magad alatt vágod a fát ha még ezek után is futsz utána.


Elég egyértelmű, és értelmes választ adott. Élni akar!

Nem fogja meggondolni magát.

Nem is biztos hogy bulizgatni akar, egyszerűen lehet szeretne egyedül lenni. S nem szerelmes már beled.


Szedd össze magad, s inkább magadra koncentrálj hogy rendbe tedd magad.

Mások is túl éltek már a szakítást.Hidd el neked is menni fog.

2022. jan. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A környezetemben is mindenki ezt a választ adta nekem feltételezem hogy akkor tényleg igaz

D egyébként én is tudom csak szar bevallani

Igen én 25F vagyok :D

A családjában is elég nagy kavarasok vannak am

Nem tudom

Egyszerűen csak elkezdte az egész bántani az onbizalmam és azért írtam ide és azért akadtam ki

2even keresztül hallgatja az ember h tőled mindent megkap és hogy boldog meg hogy velem akarja a gyerekeket stb aztán kiderül hogy én végülis csak le lancolom és nem hagyom érvényesülni

Az írásai egyik felében próbál velem kedves lenni hogy midnent megadsz meg túl sokat is meg hogy jó ember vagyok és mennyire szereti a lelkem stb

Aztán meg a másik felébe azt érzékelteti velem hogy velem kb miattam lett vége mert nem engedtem helyekre holott ez nem is igaz meg bulizni is elengedtem sőt volt hogy hetekre elment rokonaihoz szót nem szóltam semmiért mindig annyit kertem hogy mondja el mit akar és hogyan és úgy csináljuk és megjegyzem állandóan félt elmondani állandóan azt gondolta hogy én haragszok ha ő menni akar valahova

És pontosan tudom hogy az előző barátja izomból tiltotta meg elvileg azt is elmondta neki hogy mit vegyen fel mibe néz ki jól és 3ev alatt sehova nem engedte

Én bezzeg ?! Bemegyünk a boltba és akármit megvettem neki ami neki tetszett nyilván módjával nem az egész boltot és Csomoszor elmentünk helyekre pubokba össze vissza voltunk 4x nyaralni 2ev alatt

És elis engedtem nem egyszer helyekre barátnőivel de ez sose volt kérdés hogy elengedem

Annyi hogy én nem szeretek a bulizohelyeket és emiatt csak 1x 2x voltunk ilyen disco helyeken de úgy gondolom ez nem merv adó

25evesek vagyunk azt hittem most már helyére kerül minden és

Bocsánat de kikellett írnom magamból telibe úgy érzem hogy kajak semmi olyan rosszat nem csináltam és meg is elhagy

Már biztos ti is látjátok nagyon lelkis vagyok es csak egyszerűen szeretném tudni hogy mégis mi volt az én hibám mit is rontottam tudtam e volna valamit tenni ez ellen ? De esélyt sem ad hogy bizonyítsak de azt se tudom pontosan mit is kene… ő bezzeg el nyugodtan

Ezért igazságtalan..


Ahh mindegy emberek köszönöm a válaszokat muszaj volt ki írnom magamból

2022. jan. 7. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!