Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet a párommal, mi történik?

Figyelt kérdés

2.5 éve vagyunk együtt, és sajnos volt egy igen igen csúnya időszakunk.

Ennek vége, de igazából gyökeres változás nem történt, csak elült a vihar.


Mindegy, nagyon részletekbe nem akarok menni, de járt már úgy valaki, hogy egy ilyen necces időszak után fizikailag teljesen elhidegult a párjátol?


Szeretem megolelni, hozzábújni, nézni mikor alszik, szeretgetni, de amint tovább akarna menni, azonnal riadót fújok. Egyszerűen zsigerből érzem h nekem ez nem megy. Hónapok óta nem volt köztünk semmi..


Mindig is kellett valami lelki kapocs nekem a szexhez, de akkor ezek szerint ez elmúlt?


Egyebkent van szexuális vagy bennem, de nem felé :(. Eszembe nem jutna megcsalni. Megoldanám, de nem tudom honnan kezdjek neki..


Valaki járt így?


31N


2022. jan. 6. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhidegültetek, vagy dolgoztok rajt mindketten vagy ennyi volt.
2022. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

nálunk volt fél év szex nélkül, a mai napig nem értem, hogyan


aztán egymásnak estünk de utána 2 hónapig megint semmi, akkor megcsalt, majd rá egy hétre szakított


f31

2022. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

A tim kapcsolatotokat teljesen rendbe lehet tenni, és egy szép örömteli boldog kapcsolatot/viszonyt lehet belőle kialakítani!

Közel vagytok a megoldáshoz !

Dolgozzatok rajta és meglesz a várt eredmény!

Tudod a próbatételek teszik szebbé az életet !

Nem tudom, hogy mi történt nálatok mert nem írsz a történetről, de egy biztos, ez a valami ami történt nem más mint egy erős próbatétel volt.

Minden jó lesz , jóra fognak fordulni köztetek a dolgok és még jobb és szebb lesz minden mint azelőtt volt!

Ne ad fel ! Dolgozz azon , hogy minden rendeződjön a szexuális kapcsolatotok is !

2022. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a gond, hogy bár azon a rossz időszakon túlvagytok, de ahogy írtad, gyökeres változás nem történt, vagyis nem sikerült megoldani azt a problémát és ezért van benned ez az érzelmi gát, ezért nem megy?
2022. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
2es válaszoló, hogy jöttél rá, hogy megcsalt? No meg fél év...rengeteg idő.
2022. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"van szexuális vagy bennem, de nem felé"



...

2022. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Szia nekünk a szex sosem volt hú de sok. Néha oral van köztünk 2 3 havonta de " rendes" szex 2éve.


Nálunk a kapcsolati gondok miatt, na meg h nem törődött a hízasaval hiába szóltam én is a doki is. Nem hatott rá semmi ( se a gyerekvállalás se pedig az álma) amit én nem tudtam hova tenni magambanh miért nem hat rá semmi. Így nem vonzódtam hozzá max kanosan ( tudom nem szép).


Aztán jött q mikor lesz baba..és tudja h én nem akarok még, de minden szex kezdeményezés erre ment ki h nem érdekli h nincs óvszer..


7ève együtt. 34f

2022. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező: szerintem párterápia segíthetne ezen, választ kaphatnál arra hogy "mi ez az egész", miért történik.
2022. jan. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kerdezö, nagyon ismerös amit irsz. A volt parommal, közel 10evig voltunk együtt, az utobbi idöben hasonlo volt a viszonyunk. Szeretem mai napig,mint ember, megölelni, hozzabujni, megfogni a kezet, de a tesi kapcsolat egyszerüen mar nem vonz vele.

egy pelda: Mikor megismerkedtünk is dohanyzott, bevallom vonzott is. De a vegen mar taszitott, hogy büdös volt a keze, a szaja. Nem tudtam vele csokolozni, mert a cigit ereztem rajta.

2022. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló, ezt nem úgy kell elkepzelni, hogy utcán pasik felé, vagy ismerős felé.. Es nem is kacsingatok. De par hónap után amikor egyáltalán nem éreztem vágyat, most már el tudom kepzelni a szitut, csak nehezen látom magunkat, amikor ha csak hozzámér úgy, feszült leszek.


Ismétlem, mindez ellenére úgy érzem, hogy szeretem. Nem kilepni v. félre menni akarok, hanem próbálok fogast találni..

2022. jan. 7. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!