Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy jobban esik a párommal való ölelkezés, ha olyan ismerős előtt történik, aki olyan szerencsétlenebb fajta és nem nagyon van esélye arra, hogy legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Lehet h önbizalom hiányos vagy és azért..nem viccelek
2014. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
mert autista vagy
2014. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
mert görény vagy!
2014. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sajtoreferens ***** válasza:
100%
Csúnya vagy, sok pénzzel.
2014. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Alapból nem illik mások előtt ölelkezni, kivétel mondjuk a repülőtéren, ha pont jön haza a párod, és már nem láttad egy éve, de akkor sem percekig kell ölelkezni.
2014. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LeftBehind ***** válasza:
94%
Gyerekeeeek! Elsőszámú netes szabály - Ne etesd a trollokat!
2014. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszed, hogy attól te már vagy valaki, mert van párkapcsolatod. De te még így sem vagy boldog, mert akkor nem gondolnál ilyen hülyeségekre.

Vagy egyszerűen csak gonosz vagy és élvezed, ha másnak rossz.

2014. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megfejteni.

Igazából neked kéne tudnod.

Valószínű azért mert tudod hogy neki kicsi az esélye arra hogy párja legyen és ugye a jelenlétében te örülsz annak hogy nem vagy az ő helyzetében.

Az ilyen embereket ez alapból érzékenyen érinti ha tudja magáról hogy szerencsétlen csajozás terén és látja hogy mások ölelkeznek előtte valószínű az a szomorkás tekintete vagy irigysége tesz téged boldogabbá.

Ez valóban csúnya dolog mert nem igazán tudhatod mit érez az illető. Engem ez kifejezetten érzékenyen érint ha előttem ölelkeznek a párok amikor tudom hogy nekem senkim sincs és nem is ismerkedek valami könnyen.

De azért nekem is volt részem ilyenben hogy ölelkeztem percekig egy lánnyal aki rövid ideig a barátnőm volt.

Ő tudta hogy ez engem érzékenyen érint így direkt így csábított el. Hiba volt összejönnöm vele ez tény, de ez van fájdalmas volt a szakítás.

2014. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1,#7,#8 válaszolóknak köszönöm a normális válaszát.
2014. jan. 14. 11:53
 10/13 LeftBehind ***** válasza:
92%
Ja hogy komoly volt a kérdés? Akkor simán paraszt vagy.
2014. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!