Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta párt alkottatok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta párt alkottatok mennyi időre rá tudtatok felmutatni vlmit amit közösen értetek el?

Figyelt kérdés

Neked ez fontos?


Mi 8.éve vagyunk együtt de közösen semmit nem értünk el.

Dolgozunk mindketten, szüleim üres lakásában élünk így nincs a lakásra kiadás ( szüleim nem engednek semmit fizetni)


2022. jan. 7. 16:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1,5 évvel a megismerkedésünk után már fel tudtunk mutatni egy + terhességi tesztet. 😄

Vettünk egy családi házat szülői segítséggel, amit most bővíteni szeretnénk. Az egyik kocsinkat idén cseréltük fiatalabbra, illetve vannak megtakarításaink. Emellett elég sokat költünk a hobbinkra.

2022. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy most már 10 éve vagyunk együtt.

(#11)

2022. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk vicces h mindenki az ingatlanra meg a gyerekre fokuszal. Nagy dolog...

Gyereket osszehozni 5 perc, utana meg mar kenyszerusegbol upgrade-elheted a kocsit, lakast...

2022. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Sokan lelépnek vagy pár gyerek lepottyantása után se mennek semmire, mi viszont felelősséget vállaltunk a gyerekért és egymásért, emellett együtt eljutottunk valahova.

Én pl. a munkámat illetően is fejlődtem, jól keresek, párom is sikeres szakmailag a saját területén, de ez egyéni eredmény.

(#11)

2022. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#13 Lehet hogy neked egy ingatlan megvétele nem nagy dolog, de másnak igen. #10-es voltam.
2022. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Összejövetelünk után két évre költöztünk össze albérletbe, és azt rendezgettük be lassacskán. Ez volt az első amit először közösen elértként tudtunk felmutatni. Egy szinte nulláról berendezett lakás.
2022. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 De nagy dolog, en csak azt mondom h a legtobb ember kergeti ezeket a dolgokat es ezekkel csak lohol az elethelyzete utan.
2022. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kb ugyanaz a helyzet mint nalad kerdezo…csak mi 2 eve egyutt.

En nagyon mennek,de ugy erzem a oarom kb hatraltat mindenben.Pedig en vagyok a no,en olvasok befektetesekrol en otletelek vallalkozasokrol es sporolok ,nekem van felreteve penzem,en jelentkeztem msot mesterre,nekem jobb a fizum es en hajtok elorelepesre.Mig o csak a megativitasat tudja adni es max annyit,hogy hajra dragam majd beszallok abba amit kitalaltal..

2022. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Hat akkor ez a kapcsolat nem fog sokaig tartani. Mellesleg nem ertem, hogy mi a buli abban hogy az emberek, de foleg a nok hajhasszak a penzt. Sztem 1 ponton nem art megallni, mert aztan csak azt veszed eszre h elment melletted az elet, azt nem volt idod semmire.
2022. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19,valamibol meg kell elni nem? Valamiből csak el kell tartani a jovendo gyerekeim? Ha a ferfi azaz a parom semmit nem tesz bele akkor nyilvan nekem kell felallni es megteremteni..

De ha csak utazni is akarok vagy van igenyem egy -ket dologra akkor kell a penz.Mert nekem annyi nem eleg hogy ok futja kajara meg havi egy mozira esetleg egy uj pulcsira.Ez azert na nem eppen eleg a boldog eethez..nem milliardos akarok lenni csak olyan jovdelmet amibol futja egy kulfoldi utra,egy normlis autora,hibbikra,gyerekre,uj goncokre,nagyobb csaladi ebedekre,programokra az meg nem jon ossze egy atlagos fizubol..

2022. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!