Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta párt alkottatok mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta párt alkottatok mennyi időre rá tudtatok felmutatni vlmit amit közösen értetek el?

Figyelt kérdés

Neked ez fontos?


Mi 8.éve vagyunk együtt de közösen semmit nem értünk el.

Dolgozunk mindketten, szüleim üres lakásában élünk így nincs a lakásra kiadás ( szüleim nem engednek semmit fizetni)


2022. jan. 7. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

jól értem ez egy külön lakás külön egy másik épületben a szülőktől?


kit izgat? mit kéne elérni? gondolom ha nem lesznek akár tiétek is lehet a lakás.


és hacsak nem szeretnétek egy csilivili házat venni csupán azért h úúú ezt mi vettük mi költöttünk rá több milliót akkor minek kell ezen aggódni?


örüljetek annak, hogy nincs problémátok

2022. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

Mi mikor elkezdtünk dolgozni, akkor elkezdtünk spórolni is. Van életbiztosításunk, nyugdíj megtakarításunk, lakástakarékunk, most vettünk egy lakást, 10 millió + 10 millió babaváró + 30 millió hitellel (3%-os hitel az nagyon baráti volt). 9 éve együtt.


De ehhez, én nagyon tudatosan nyomtam a férjemet, aki meg másban fogott vissza engem. Én hajlamos vagyok kávét venni minden nap a büfében, ő meg hajlamos megvenni a jobb TV-t vagy felújítani a lakást, ami még amúgy jó 10-15 évig.

2022. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Saját lakás (igen, némi hitellel), 2 gyerek és egy közös vállalkozás 4-5 év alatt.
2022. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
5 hónapja vagyunk együtt, most indítjuk el a közös vállalkozásunkat.
2022. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után házasodtunk össze, utána lediplomáztam és teljes állásban dolgozni kezdtem én is. 6 év után tudtunk végre saját kertesházat venni (az otp-vel közösen persze), ide születtek a gyermekeink. 4 kislányunk van, állataink kint és bent is, a gyerekek mellett én vállalkozni kezdtem, ő pedig egyre feljebb lép a cégénél. 18 éve vagyunk együtt, boldogságban, szeretetben - talán erre vagyok a legbüszkébb.
2022. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3 év után házasodtunk, rá egy évre vettünk közös lakást (bank segítségével, természetesen), rá egy évre született a kislányunk. Most úgy tűnik, hogy vehetünk úgy egy nagyobb, szebb kertes házat, hogy ezt a lakást nem kell eladnunk, szóval a lányunknak/későbbi gyerekeinknek meg tudjuk tartani befektetésnek. Vannak tervek közös vállalkozásra, bár az még a jövő zenéje. 8 éve vagyunk együtt.
2022. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mi semmi ilyesminél nem tartunk.
2022. jan. 7. 17:19
 8/21 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Párt alkottunk 7 évig, ez idő alatt nem értünk el semmit. Mióta az exem lelépett, azóta többet értem el, mint vele, minden tekintetben.

Pedig együtt jobban lehetett volna haladni, elérni dolgokat. Nem úgy alakult.

Semmi baj, majd legközelebb jobban megválasztom kivel kötöm össze az életem. Hagytam magam kihasználni és ezért nem jutottam sehova.

Jobban is tette, hogy elhagyott. 😁😁😁

2022. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Orulj hogy van lehetőséged rá a szüleid ennyivel támogassanak.

Szerencsés vagy orulj neki és ne hülyeségeken agyalj.

2022. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyolc éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk, én még csak 21 voltam, ő hat évvel idősebb nálam, így előrébb tatott az életben. Én még egyetemre jártam, ő már dolgozott és félretett, volt nyugdíjalapja, lakástakarék stb. Pénzügyileg nagyon tudatos volt már akkor is, ez azóta csak tovább fokozódott. Öt év múlva házasodtunk össze, akkor már én is dolgoztam és tettem félre pénzt. 2020 végén, igaz kis szülői segítséggel és banki hitellel megtámogatva, vettük meg a házunkat. Közös vállalkozásban nem gondolkodunk, mert teljesen más területen dolgozunk.
2022. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!