Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Hogyan próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan próbáljam megoldani?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom megromlott. Sajnos nagyon nehéz éveken vagyok túl, ami eléggé oösszezavart. Rosszul bántam a barátnőmmel (és magammal is). Mindkettőnkben sérelmek gyűltek fel, amik nehezítik azt, hogy megbeszéljük a dolgokat. Szeretnék vele lenni, de ehhez szükséges újra építeni a kapcsolatunkat az alapoktól.

2022. jan. 8. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem azért akarod újjáépíteni, mert nem találsz senkit?
2022. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nincs mas no?Senkinek nem kellesz?
2022. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem. Szerintem találnak idővel valakit. Találkoztam egy másik nővel, de közben végig arra gondoltam, hogy szeretnék a barátnőmmel lenni, de ő nem találkozik most velem.

Emellett van néhány dolog, amik számomra fontosak és összekötni vele.

2022. jan. 8. 12:09
 4/14 A kérdező kommentje:
Itt sokan olyan könnyen veszik ezeket a dolgokat, hogy másik nő vagy férfi. Hosszú évek után és egy alapvetően remek jövőképpel szerintem nem éri meg feladni mindent. Mással más problémák jelenhetnek meg.
2022. jan. 8. 12:11
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Mar kulon is eltek?Szerintem felejtsd el a csajt,nem akar mar toled semmit.Te is kezdj uj lapokkal ennek mar semmi ertlme.
2022. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem éltünk együtt. Szerintem van esélyünk, de ahhoz valóban új lappal kéne kezdenünk egymás felé.
2022. jan. 8. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Te hiaba akarod ,ha o nem.
2022. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hajlandó veled találkozni sem, akkor nincs már barátnőd! Nem tudsz mindent újraépíteni az alapoktól, olyan kapcsolatban, aminek vége van.

Szomorú, hogy most esett le, miután elvesztetted, gondolkodtál volna akkor, amikor még lehetett.

2022. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy ő nem akarja. Csak megzavartam őt is. Nem rég azt mondta, hogy szeretne velem lenni és ő is szeretne megoldani.
2022. jan. 8. 12:23
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as igazad van. De szerintem éppen fordítva van: pontosan azért lehet újból felépíteni mert most nincsen. Ami van azt nem lehet felépíteni csak azt ami nincsen még.
2022. jan. 8. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!