Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a probléma?

Figyelt kérdés

Majdnem 5 éve van egy párkapcsolatom. Én vagyok a nő. 2 évig külön éltünk, tökéletes volt. Tökéletes volt az összhang, a szex, a harmonia. 2 hetente találkozunk hétvégén, vagy egy hetet. Aztán össze költöztünk. Az elején minden tökéletes volt továbbra is. Majd nyilván ki jöttek a gondok (lakva ismeri meg az ember a másikat). Nem voltak olyanok amit nem tudtunk volna megoldani. Aztán anyagi problémák léptek fel. Én lettem egyedül a család fenntartó. Türelmes voltam, ő nem tett elég lépést, hogy legyen munkahelye. Nekem van két gyerekem, akiket ugyanúgy el kellett tartanom, magam, a hitelek, háztartás stb. Viszont már ott volt a párom is, akit színtén "én tartottam el", nem segített semmit. Kezdett depresszióba esni, hogy nincs munkája, de nem sokat tett ellene. Tűrtem több mint egy évig, majd mondtam elég. El költözött, lett egy munkahelye, jönne vissza. Nem szeretném. Sokáig voltam egyedül a gyerekeimmel, el voltunk gond nélkül. Most újra jó egyedül. Együtt vagyunk, szeretem, de jobb külön. Ő nagyon a szex híve. Sokszor ebből volt a vita, hogy ő szeretett volna, én meg hulla voltam. Jó vele, de ahhoz ritkán éreztem erőt és energiát. Most hogy külön élünk, már nem is hiányzik a szex egyáltalán. Megyünk pár hete múlva egy hosszú hétvégére csak mi ketten, már most mondja, hogy egész nap szexelni akar velem és csak ez van előtte. Én meg örülnék neki, hogy gyerekek nélkül végre kettesben tudunk pihenni. Közben barátnőm meg azt mondta, "mentek b@szni",de jó nektek....ez most komoly? Ennyire én vagyok aberrált, hogy engem nem a szex "éltet"? És hogy nem e körül forog az életem?

Miért van az, hogy jobban érzem magam egyedül mint vele, holott szeretem és hiányzik. De félek újra vele együtt élni. Túl sok minden történt, ami engem lehúzott, az együtt töltött idő alatt.

Nem vagyok aszexuális, mert imádom a szexet, vele tökéletes és nagyon sok mindent kipróbáltunk, mert ő az a társ, akivel lehet.

Rosszul esik, hogy ezt látja más, ha ránk néz, hogy mi csak a szex miatt vagyunk együtt. Ez nem igaz. De nem mondhatom mindenkinek, hogy pont nem én vagyok az a fajta nő, aki mindent a szex elé helyez.

Most elég sz@rul érzem magam és ez a kijelentés után, nincs is kedvem menni a hosszú hétvégére :/


2022. jan. 8. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon mások az igényeitek, érdemes lenne elgondolkodni, hogy működhet-e ez a kapcsolat így. Mindenesetre elég lelombozo, hogy szexuális tárgyként tekint rad.
2022. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

Akkor végülis barátnőd elérte a célját...

És akkor most jó ez így?

2022. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Beszéltük már párszor, hogy nekem nem kell ennyi és több mindent máshogy látunk sok dologban. Viszont többször is bizonyította, hogy szeret és próbál változtatni sok mindenen. De nem akarom megváltoztatnk, így próbálom el fogadni. Viszont nagyon nehéz. És tudom, hogy nekem is nagyon sok hibám van, de ő nem teszi szóvá. Pont azért, mert nem akar elveszíteni. Szeret, ez biztos, de azt mondja, annyira vonzódik hozzám, hogy hihetetlen. Meg hogy egyik kapcsolata se volt ennyire tökéletes. Viszont, igen, amit írtál, hogy sokszor elég gáz ahogy viszonyul szexuálisan hozzám :(
2022. jan. 8. 19:21
 4/17 A kérdező kommentje:
2es mivel érte el a célját? Ő nem akart semmi rosszat. Elég szó kimondó, de tuti nem akar rosszat nekem. Viszont elég rosszul esett, hogy ez jön le sok embernek, hogy mi csak AZÉRT vagyunk együtt
2022. jan. 8. 19:22
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, szerintem menj el a hosszú hétvégére, aztán meglátod hogy alakul. Próbáljátok meg kompromisszumot kötni, tegyél a kedvére, de közben ne felejtsd el a saját vagyaidat se. Legyetek együtt, aztán menjetek wellnessezni. Én a helyedben megmondanàm előre, hogy engem érdekel a wellness, vagy a város és szeretnek kicsit kettesben sétálni vele stb. Szexelni otthon is lehet, ahhoz nem kell normális esetben hotel szobát foglalni..
2022. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1 ezen is túl vagyok :/ mondtam, hogy én nem azért vagyok, hogy végig szexeljük a hétvégét és azzal ébredjek meg keljek. Csak a nyugalomra vágyok. Csendre, pihenésre.

Itthon az ember nem lehet olyan felszabadult, ha gyerekek vannak. Akár kulcsra zárható az ajtó, akár nem. És ő ezért akar elmenni, hogy "kiéljük" magunkat. Mondtam ez számomra kiábrándító, hogy PONT azért megyünk.

2022. jan. 8. 19:33
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit válaszolt erre?
2022. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hogy ő is kettesbe akar velem lenni, de azért használjuk ki, hogy nem törnek ránk, hangosak lehetünk, meg együtt fürdünk, meztelenül aludjunk. Ezek amúgy olyan dolgok, amiket az ember egy kapcsolatban meg tesz, ha megteheti. De nálunk ez ritka, mert talán fél évben 2-3 alkalom van, mikor a gyerekek nincsenek itthon.

Azért mondom, hogy lehet velem van a baj? Nekem többet ér, ha pl meleg pizsibe oda bujhatok a melkasára és együtt filmezünk. Erre a válasz: lehet ezt is csak utána és meztelenül. Annyira ki van hegyezve minden a szexre, hogy már emiatt nincs kedvem :/ mintha elvárás lenne 🥺

2022. jan. 8. 19:41
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled semmi probléma. Én se vagyok prűd de nem bírom, ha valakinek csak a szexről szól az élete. Persze fontos része egy kapcsolatnak, de csak egy része a sok közül és ha csak arra van fókuszálva az vágyölő tud lenni. Kommunikáció csak a megoldás, valahogy megkell vele értetni, hogy neked a szexnél azért több igényed van. Emiatt ne mond le a hétvégét, ott úgyis kiderül. Szexelni nem kötelező ha nem akarsz, de legalább eltudod dönteni, szeretnéd e folytatni a kapcsolatot.
2022. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen értem ezt az elvárás érzést is. Én is éreztem így, azzal oldódott meg, hogy kikommunikaltam hogy ezért és ezért úgy érzem elvárás és kötelező, holott én néha csinálnék mást is :D Szerencsére megértette és azóta nekem is több kedvem van hozzá, hogy nem úgy érzem hogy csak arról szól a kapcsolatunk.
2022. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!