Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működő kapcsolat, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működő kapcsolat, mégsem vagyok boldog?

Figyelt kérdés
Egy 6 éves kapcsolatban vagyok benne, nem élünk együtt. Annak ellenére, hogy megad nekem mindent, lesi minden vágyam, nem vagyok boldog mellette, üresnek érzem a kapcsolatunkat. Szakításon gondolkodom, de félek, hogy sírnék utána, ha nem találok egyhamar jobbat... Tudom, ez nincs rendben. Ti mit tennétek? 26/L
2022. jan. 9. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne azért szakítás mert van valaki!!ha úgy gondolod ,szakíts ,de magad miatt.lehet egy kis idő kell neked
2022. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Fura az emberi természet: az ember küzd azért, hogy jó legyen, aztán amikor már jó, akkor hirtelen elkezdi üresnek érezni és menekülne belőle. Hogy aztán megint küzdhessen egy másik jóért. Amit aztán megint megun. És ez így megy amíg az ember fel nem nő. Talán...
2022. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Az elején szerelmes voltál? Mert szerintem ez a gond, hogy nem volt ez szerelem soha.
2022. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Őszintén, az érzéseimet nehezen értem meg sokszor magam is, de talán annyira mély szerelem nem volt, mégis megvoltunk egymással.
2022. jan. 9. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
3,4# A mély és viharos szerelem is sokszor alábbhagy, ellaposodhat, nem ezen múlik. Inkább azon, mennyire tudod elfogadni azt, hogy változnak a dolgok, mennyire vagy kitartó, képes vagy e meghozni áldozatokat, átvészelni a nehézségeket. Ha ezek a skillek a nullához közelítenek, akkor sohasem lesz hosszútávú kapcsolatod, mert ezek a problémák előbb utóbb előjönnek, legyen bármekkora érzelmi kötődés meg szerelem.
2022. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért sírnál? Egyedül is lehetsz boldog!

Meg tudod fogalmazni mi a probléma vele? Esetleg azt, hogy mi hiányzik mellette?

2022. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem ő az első már, akinek szívesen elmesélem, hogy mi történt velem aznap. A szexet mindig is gyengének éreztem vele, de nem arra akartam alapozni a kapcsolatot. Egyszerűen már a csókot is kerülöm vele, mert nem esik jól. Az érzelmeit az elejétől kezdve nehezen mutatta ki, én viszont egy szenvedélyesebb ember vagyok, talán ez is hiányzik nekem.
2022. jan. 9. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
5-ös, persze. Csak a mély és viharos szerelem alatt az ember szexel annyit és annyi ideig, hogy kialakul egy olyan erős kötődés és kielégülés, ami kitart a következő 10-15 évre minimum.
2022. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már csók sincs, az nagy baj. Viszont nekem ugyanez a dilemma volt: azt hittem, találok jobbat nála. Tévedtem! Azóta se (voltak kapcsolatok, de nem lett jobb), pedig ő szakított velem. Bárcsak sosem költöztem volna el.


f31

2022. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
És vannak férfiak akik még mindig boldoggá akarják tenni a nőket. Nembaj, majd elfogynak.
2022. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!