Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknál miért van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál miért van, hogy nem lépnek ki már boldogtalan, nem működő kapcsolatokból?

Figyelt kérdés
Az idei nyáron több olyan 25-30 közötti sráccal is összehozott az élet, akik kapcsolatban vannak. Nem is történt a legtöbbel semmi a flörtölésen, beszélgetésen kívül , de egytől-egyig, mikor arra terelődött a téma, hogy foglaltak, akkor arról panaszkodtak, hogy kihűlt a kapcsolat, már nem szeretik a párjukat, de a megszokás miatt együtt vannak stb. Ilyenkor csak egy kis újdonságra vágynak vagy egyszerűen nőként nem tudom megérteni, hogy miért jó valakivel együtt lenni, amikor érezhetően másfelé kacsingatna már??

2021. aug. 2. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

A párom azert ismerkedik, nyit, fűz nőket(lebukott) mert feltekeny ram azt hiszi csalom meg stb


Kozben rengeteg a szex koztunj az vad es szenvedelyes egyutt is járunk stb csak ez van mindig hogy állandoan feltekenykedik mas nincs.


Valszeg csak azert lehet velem mert en nem lepek ki mert konkret megcsalasrol viszont nem tudok.


Nagyon orulnek annak ha csajokban lenne ennyi hogy nekem jelzik megkeresnének ha arrol lenne szo, habar engem titkol elottuk en sem tudom kik.

2021. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek:

Nem a csajokba kéne legyen annyi, hogy téged megkeresnek, hanem benned annyi önbecsülés, hogy ebből szó nélkül kilépsz.

2021. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

De nincs konkret bizinyitek.

Ujabban telefondugdosás van csak es hasonlok. Es azt monsta nem akarja kiadni kik azok mert olyat mondanank ami bekavarhat mert hazudnának ugyis.

2021. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Miert a lepont? Kerdesre valaszoltam. Nem akar kilepni de feltekenyseg miatt bisszuhadjaratban van.ennyi
2021. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert kinkeserves dolog manapság a férfiaknak összehozni egy párkapcsolat.

Szar szar de legalább van alapon benne maradnak.

2021. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erdekes sok not csalnak. Szal 2 perc a ffiaknak egy no.
2021. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert nő ugye sose csal meg senkit.
2021. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 re volt valasz
2021. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Igen tudom 5,7 vagyok.

Ma egy átlag férfinak kicsi az esélye a boldogságra. Nagyon nem egyszerű partnert találni én így látom. Persze dugást annál könnyebben talál bárki.

2021. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A megd.gott no meg szerelemse egybol
2021. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!