Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Láttam rajta, hogy van valami baj. Nagynehezen kifaggattam.

3 hónapja vagyunk együtt és amikor egyedül van vagy velem néha rátörnek olyan gondolatok, hogy szeret e engem vagy én szeretem e őt, meg hogy jó lesz e nekünk a közel/távoli jövőben ha együtt maradunk. Van, hogy megölelem és ilyen állapotban van, akkor nem érez semmit, nem vált ki belőle semmit sem.

Ha a szakítás kérdés felmerül, akkor elkezd sírni meg azt mondja nagyon ragaszkodik hozzám. Meg hiányzom is neki és nem szeretne szakítani, mert nagyon szeret és ő sem tudja, hogy miért jutnak ezek a gondolatok az eszébe. Szerintetek ez mi lehet? Mondtam neki, hogy együtt találunk rá megoldást. (De azt se tudom , hol kezdjem vagy mit csináljunk) nem voltam még ilyen szituációban és nem éreztem még ilyet.

18/L

21/F



2022. jan. 10. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

9 hónap kellett, hogy beleszeressek valakibe, aki eddigi életem szerelme volt.

Szerintem nem kéne erőltetni az érzelmeket, meg akkor nem kell mondogatni, hogy így szeretlek úgy szeretlek, ha még nem őszinte.

2022. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hasonlóan gondolom mint 1es, neki nehezebben jön hogy belédszeressen és ennyi. Nekem se lesz rögtön szerelem, sose volt, addig pedig ilyenek vannak az ember fejében.
2022. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Ez depresszió.
2022. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem depressziós.

Szó sincs róla, hogy nem szeret. Azt mondta nagyon szeret és belegondolt hogy mi lenne ha szakítanánk és azt mondta hogy nem bírná ki.

2022. jan. 11. 01:17
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Valószínü a kislány kapott egy pluszkolbászt nemrég,viszont lelkiismeretfurdalása lett miattad.

Szívesen

2022. jan. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Mert még EGY NAGYKORÚ GYEREK!!!


Szerintem maradjatok barátok és NE SZEXELJETEK mindenáron. Hadd csillapodjanak le a hormonjaitok egyelőre.


Én várnék ebben az esetben. Lehet, hogy valamiért megtorpant, egy "belső jelzést" kapott.


Nem lehetséges, hogy véletlenül elment gyónni egy paphoz? Mennyire vallásos családból származik? Nem lehet-e bűntudata a szextől?

2022. jan. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is jartam hasonlo cipoben. Szerintem szimplan vannak napok, amikor az ember tudja, hogy szereti a masikat, de eppen nem erzi ezt olyan erosen, ezert elofordulhat, hogy bepanikol, hogy jajj mar nem is szeretem?! Mintha egyik nap szomoru lennel, a masikon meg boldog. Csak hagyjatok, alakuljanak a dolgok es ne panikoljatok tul.
2022. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!