Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen vége az ördögi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen vége az ördögi körforgásnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában előjöttek problémák a kapcsolatomban, amit próbálok megbeszélni a párommal, de állandóan oda lyukadunk ki, hogy én vagyok a hibás.

Az alap probléma szerinte, hogy én hisztis vagyok. Az én “hisztim” az általában azt jelenti, hogy próbálom megbeszélni az adott problémákat, de ez nem vezet sehova.

Például, én viszonylag sok szexet igényelek, amiben van is valami, nem csak tili-toli, puff, vége.

Ezzel nem szokott baj lenni, de amikor én “hisztizek”, akkor neki elmegy a szextől meg tőlem a kedve. És akkor kezd el halmozódni a napi/munkahelyi stressz plusz a frusztráció, hogy miért nincs szex.

Már többször beszéltünk róla tényleg, de én csak hárítást érzek. Jó ideje már nem is kezdeményez, ha esetleg eljutunk a szexig, ami szintén zavaró. Erre ugyanaz a válasz, ő nem kíván egy hisztis nőt. Majd ha normálisan tudok viselkedni hosszútávon.


Én megígértem, hogy próbálok odafigyelni magamra, de ne egy perc alatt várjon változást, és megjegyeztem, hogy ő is hozzá tud tenni a fejlődéshez némi empátiával és pozitív visszacsatolással.


Ilyenkor mit lehet kezdeni? Én fejlődést és kompromisszumot szeretnék, de ő nem hajlandó tenni semmit?



2022. jan. 11. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Szakítás. Te pedig keress normális férfit! Ő meg csak verje a kis pöcsét egyedül
2022. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
A "hisztid" nem hiszti, hanem jogos panasz. Szerintem kár ezt folytatni.
2022. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A panasz jogos, de a panasz tálalása hogyan néz ki nálad?
2022. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem dumalni kell a szexrol hanem csinalni.

Legyél aktiv, váltogass vele pózokat vagy csinald azt amit szeretnél adj a kezébe olajat hogy simogasson vele, vagy amihez kedved van.


A szex az nem olyan hogy a másik képébe vágom hogy csinalj már vmit. Ebben semmi izgato nincs.

2022. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a barátnős kérdés kiírója is?
2022. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3: általában türelmesen kezdem, sőt rá is kérdezek, hogy éppen akkor beszélhetünk e valami problémáról.

Aztán beszélgetés közben, amikor már századjára én vagyok a hibás, akkor kicsit megemelem a hangom, vagy türelmetlenebb vagyok.

Én általában a megoldást keresem, és nem a múlt heti meg napokkal ezelőtti “sérelmeket” hozom fel. De szerinte csak én tudok tenni azért, hogy jobb legyen, mert ő nem kíván egy hisztis nőt. Ennyi, kész.


4: ha probléma van akkor azt én szeretem megbeszélni. Nekem meg kellett ismernem magamat, mert előtte nem volt párom. De amint elkezdtem felfedezni, hogy mi az ami jó érzés, azt megosztottam vele, hogy ő is tudja. Ahhoz képest nem azt kapom. Eléggé szar érzés, amikor két havonta egyszer van orgazmusom, az orális szex meg derogál a páromnak. Ezek mind mind képesek fokozni a stresszt.

2022. jan. 11. 10:55
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
A szex az izgalom az nem parancsra jon. Ezt ha nem erted akkor nem érzed a szexet
2022. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

7: ez rendben van. De amikor már hónapok óta nem kezdeményez a férfi egy párkapcsolatban, akkor előjön némi fusztráltság. Csakhogy ezt nekem kellene megoldanom.

Ő egy cseppet nem hajlandó fejlődni, hogy ne így legyen.

Állandóan a kifogásokat hallgatom, most fáradt, most reggel van azért nem, most este van, azért nem. Ez így milyen szexuális élet?

2022. jan. 11. 11:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egymásra hangolva.

Egy hegedűnek hiába mutatsz egy tücsköt.

2022. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Sztem valaki máson jár az esze. Vagy lehet nem csak az esze hanem a f@rka is máshol jár. Gyanús nekem h valaki másra gerjed és azért hanyagol téged
2022. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!